Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7459
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bm de harbiden yenilecek gibi ödüller düşündüğümden fazla olacak wano sonu. 1 yonko oluşumunu tamamen yeniyosun üzerine 1 yonko'yu daha indiriyosun.

Gök yarılma olayına üzülmedim. Luffy'nin yaptığı her şey boyundan büyük, kendisinde emanet gibi duran şişirme şeyler çünkü. Heyecan yaratmıyor. Zoro yapsaydı daha etkili olurdu çünkü Zoro gücünün hakkını veren ve o gücü hissettiren bir karakter. İki karakter aynı güçte de olsa birinin verdiği ağırlık ve izlenim bambaşka. Biz Zoro'yu bu yüzden seviyoruz reyis ;)

Oda'nın kendini affettirmesinin tek yolu +100 bölümlük aksiyon ve dövüş dolu bir son savaş. Hani bu zamana kadar çizmedim ama alın size 20 tane dövüş demesi lazım..

Ne güzel hayal kuruyorum değil mi ? :/

Bm de harbiden yenilecek gibi ödüller düşündüğümden fazla olacak wano sonu. 1 yonko oluşumunu tamamen yeniyosun üzerine 1 yonko'yu daha indiriyosun.
Artık hiçbir şeye olmaz dememek lazım. Seri o derece çığırından çıkıp saçmaladı. Baksana dünkü sümüklü gökleri yarıyor. Lan sen kim gök kim sipsiiii!

BM inerse ödüller ensesi kalın karakterlerde 1 milyardan falan başlar.

Evet işte ben de bunu diyorum. Lütfü'nün olayı tam olarak da bu. O yüzden heyecandan ziyade komiklik oluyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık