Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7459
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne alaka dokunamayacağı adamı çıkarmasaydı o zaman karşısına sanki seriyi yazan başkasıymış gibi kendi yazıp kendi saçmalıyor işte, şimdi de aynı şey oluyor ben onu anlatmaya çalışıyorum 3 damla kanı sindiren bkaidonun dayak yemesini de çok rahat sindirir.
Nasıl ne alaka? Sonuçta önemli olan kendi içinde mantık kurabiliyor mu bu. Dokunamayacapı adam ekledi ama ona da bir zayıflık verdi.

Ancak Luffy'nin ani güçlenmesi kendi kurduğu mantığa çok da uygun değil. Yani karşı tarafta yıllardır kral hakiyi etkin bir şekilde kullanan bir adam var. Ancak Luffy bir anda nasıl kullanılacağını çözüyor ve yıllarfır bu işin piri olan adamla denk dövüşebilmeye başlıyor.

Acaba yamato safozum napıyor? kesin boş boş sinemada gibi bakıyor? gerçi o yapacağını yaptı aslanım benim?
Bölümde hem peros hem jack yenilmiş yazıktır günahtır adamlardan kalite akıyordu

Ne Jackmiş arkadaş ya :D. Bu karakteri pek de umursamayan bir ben varım herhalde aşdpfpdpfp.

Tasarımının iyi olduğu konusuna katılmıyorum. Ben ilk okurken başta Jack'in yancısını Jack zannediğ amma karizmaymış demiş ama sonra oradaki fil olduğunu anlayınca ve gerçek halinş görünce meh çekmiştim. Ayrıca King daha iyi tasarıma sahip bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık