Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7459
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimsenin kolay kolay zarar veremediği Kaido'ya hiçbir haki bilgisi olmayan 28 görünümlü 8 yaşındaki bir velet diş geçirdi. Kaido'yu babalık duygusu yumuşattı herhalde. Geçin bu işleri. :)
Zarar vermek göreceli bir şey bu evrende. Kaido'yu boydan boya kessen bile adam kalkıp savaşa devam ediyor. Aynı derecede saldırıların bıraktığı zarar farklı oluyor kişiye göre.

Ayrıca aynı kişinin farklı dönemlerine göre de değişir bu. Roger'dan tam güç slash yiyip hasarsız dönen Oden, Allah'ın Squardo'su kılıç sapladı diye güçten düşen Edward'ın astıydı mesela. Kondisyon dayanıklılığı çok etkiliyor. Kaido'yu da kevgire çevirdiler ama hiç hasar görmemiş gibi savaşıyor herif.

Çok net bir şekilde 922. bölümde Luffy'nin gücü kısılmıştır. Onu baz alırsanız oturtamazsınız. Luffy geleceği gören adam bile hızına tepki verememişti. Kimse veremez diyorduk oysa millet hızına tepki verebiliyor hale gelmiş. (Acaba ?) Luffy yavaş mavaş diyen varsa gitsin Dof savaşını okusun dalga geçmesin. Adam 1 km öteden Dof'un bir anda yanında bitiyor farketmeden yüzüne tekme basıyor. Bu adam sonrasında bir sürü savaş daha atlatıyor geleceği görmeyi açıyor yine de tepki verememişti. Buradan çıkacak mantıklı sonuç çatıya Luffy altı kimsenin çıkmaması gerektiğiydi. Çünkü anında tek yemeleri lazım tepki bile veremeden felan. Bunlara laf etmeyen şu anki olanlara laf etmesin.
Beni bilirsin, karakter fanı değilim. Şu an konu Luffy ve ben onun üzerinden konuşuyorum. Çatıda olan olay dümdüz saçmalıktan ibaret zaten. Bir değil iki Imparator bildiğin şamar oğlanlarına döndü. Zoro'nun çatıda yaptıkları, Luffy'nin şu an yaptıklarından çok daha saçmadır. Diğerleri de pek bir şey yapmadı zaten.

Kaido yenildiği zaman bir hafta sonra daha da güçlenmiş olarak gelip tekrardan Luffy'nin karşısına çıkmayacak mesela. Yenildi mi, işi bitiyor. Luffy ana karakter, "ölsün" demiyorum, fakat seviye atlamanın da bir adabı olur.
Luffy, şuan mezardan "Korsanlar Kralı" Roger gelse onu da bir şekilde yener. Seviye atlamanın da belli bir kaidesi olması lazım dediğin gibi. E.Oda, Katakuri savaşında belli etti zaten Luffy'nin güç gelişiminin nasıl olacağı ile ilgili. Luffy fanları ile mantıklı bir tartışma içine girmek de çok zor hale geliyor bu durumda :D

Luffy amiralle doğru düzgün savaşmadan amiral seviyesini geçti ben buna üzülüyorum. Neyse Akainu nerden baksan Yonkou seviyesidir artık Akainu vs Luffy görürüz Zoro, Sanji de amirallerle savaşır.

Beni bilirsin, karakter fanı değilim. Şu an konu Luffy ve ben onun üzerinden konuşuyorum. Çatıda olan olay dümdüz saçmalıktan ibaret zaten. Bir değil iki Imparator bildiğin şamar oğlanlarına döndü. Zoro'nun çatıda yaptıkları, Luffy'nin şu an yaptıklarından çok daha saçmadır. Diğerleri de pek bir şey yapmadı zaten.
Olması gerekenler son bölümlerde olmadı. Demek ki olmaması gereken öncesinde Luffy'e oldu. Oda hatayı orada Kaido'yu ön plana çıkaracak diye Luffy'e hiçbir iş yaptırmadığı sıra yapmıştı. Şimdi Kinemon kafasına daha önce hiç görmediğimiz bir şekilde darbe aldığı halde ayık kalıp Kaido'ya kılıç saplıyor. Bu adam idam edilemez derisine hiçbir şey işlemez biri olarak tanıtıldı. Luffy'e de bu tarife uygulandı. Komutan seviye adamları dere tepe uçuşa çıkaran teknik adamda adam akıllı etki bırakmadı. Sonra önüne çıkan bu adamda yara açtı kanını döktü. Evet önüne gelen yaptı bildiğin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık