Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy neden her yumruğunda aynı tekniği kullanmıyor diye sorman gibi bi şey neden burada böyle olmadı demen. Zoro hep aynı saldırıyı mı yapıyor? Zoro'nun kılıcından çıkan dalgalar diğer saldırılarında neden çıkmıyorsa aynı sebepten, çünkü hep aynı saldırıları yapmıyor çocuk. Mantığa bak :D

Sol alta bak "A clash of black lightning"
anladım, manga üstüne editör yorumu

Aga dengeleri harbiden anlamıyorum, bir gün diyorum ki Herhangi bir yonko tüm komutanları aynı anda zorlanmadan alır, bir gün diyorum sağ kollar yonkoları en az yarım saat oyalar kafayı yiyecem her sayıda dengeler bi yükseliyor bi alçalıyor sOda beni delirtiyor, King, kata, marco, beckman falan Kaidou'yu yamato kadar tutamaz mıydı? Tek mi yerdi? Yemin ederim bu iki soru arasında gidip geliyorum sorularım bile dengesizleşti çok ilginç ilerliyor hikaye, sOda seri ilerledikçe hiç adını duymadığımız Oden gibi çarları hikayeye dahil edince, haki mevzusu meyvelerin bayaa bir önüne geçince seri kafayı yemeye başladı. Bak burda Yamatonun meyvesi, Kaiodunun Kral hakili saldırısını durdurabiliyor ama smoker, monet ve bilimum low logia kullanıcıların logia meyvesine sahip olmasına rağmen sırf haki farkından yediği dehşet uçurumlu versuslar var ama burada yamatonun meyvesinin kalkanı gidip de Thunder Bagua tanklıyor çok ilginç, tamam kabul ediyorum mistik zoanlar çok güçlü ancak logiaların da ölüsünün iş yapması gerekirdi ne logiası olursa olsun, şuan herhangi bir antik zoan yonkoudan darbe yiyip ayağı kalkabiliyorken, logialar haki farkına fena ezildi serinin bazı bölümlerinde kafam çoook karışık bruhhh

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık