Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın şu yorumda 1 tane mantıklı yorumu yok, Amirallerin 10 dk durmasından tut da Marco olayına, Croc olayına kadar faul.
Kizaru Amiral değil mi? Hayır gören de aşırı fark var sanır bu adamlar arasında, MF de yan yana çizilip WB'nin saldırısını bile beraber durdurdu bu adamlar. Aokiji ve Akainu 10 gün dövüşüyorlar ama Kizaru ve Akainu 10 dk dövüşemiyor :S

Marco MF de Akainu tanklıyordu, anca Kizaru ve diğer denizcilern yetenek güçleri sayesinde Kairoseki takıp anca durdurabiliyorlar adamı...
Fakat 10 dk dövüşemeyecek he. Onu geç Dof gelip ''Ortak olalım'' dediği adamı yenecek, hem de 3 dk falan da.

Ömer'in annesi kör Meliha'ya izletip okutsan seriyi daha iyi yorumlar.
Senin de pek farkın yok yani arada MW bunları okuyup geliyorsun zaten benle tartışmaya... :S
Bakalım yoruma ne diyeceksin diye geldim xD Ama ona anlatacaklarını bana anlatıyorsun anlamadım bu işi.Croco çöp olsaydı bile yarım saat dövüşür zevkini çıkara çıkara döverdi Doffy law gibi. :D

Oha adam istediği doğru çıksın diye Marinefordu boş beleş arc ilan etti jskdmms

Birincisi Mihawk, Vista geyiğini bırkalım, Mihawk rakibine bile bakmıyor Kid, Law vs Big Mom gibi offscreen bir savaş var ortada.. Vista, Mihawk eşleşmesi Marinefordu saçma yapmıyor.. Crocodile ise PemPe flamingocular ne kadar üzülse de direkt Flamingo'nun dengi gördüğü bir karakter adamım olur musun demiyor ortağım olur musun diyor. Crocodile komutan ligi veya çok yakını bir seviyede giriş yapıcak, Alabasta ds ne kadar öyle görsekte.. yani görünen köy bu. Marco, Kizaru karşısında gayet durdu. Jinbe, Aka karşısında durabilecek bir adam değil ama bir süre dayanabiliyor magma avuçluyor.. Magma meyvesi çok aşırı güçlü bir meyve ama her temas ettiği yeri deler geçer diye bir mantıkta yok.. Marco üç amiralin de karşısında durdu evet üçünden de zayıf ama gayet 10dk nın çok ötesinde karşılarında durabilecek bir tip.
Hayır çok büyük hata yapıyorsunuz ve yanlı bakiyorsunuz. Madde madde yazacağım.
1. Dof vergo dahil adamlarının hepsini teketekte 2 dkda harcar. Ortağım ol diyor çünkü sağlam adamı yok. Adamın 3 hakisi var, crocodan 10 gömlek üst dayanıklılığı ve uyanışı var ama sırf ortak dediği için mi denk kabul edeceğiz gördüklerimizi silip?
2. Marinefordda tek ciddi karakter Akainu idi. Denizciler kısmında kimse varını yoğunu ortaya koymadi.
3. Ciddi Marco ciddi king ve Queen ile savaşmış ve bir noktadan sonra sanji yardım etsede dayağı yemiş bir karakter. Big Mom harcadı ve üstüne tam yonko olamamış karasakaldan ayar yemiş. Üstüne garp zorlanmadan sümük gibi yere yapıştırdı.
4. Marinefordda adam akıllı bir vs olmadı hiç. Jimbei ve Akainu dışında sağlam feat veren yok.
5. Yamato bildiğin denk gidiyor kaidoya karşı. Hani adam 10 vuruyorsa bu 8 vuruyor. Bunu seride yapan karakterler çok azlar. Adam 9 kini paket etti saniyesinde.
6. Kısacası gözüken olarak
Amiral>Yamato>Sağ kol>Dof>>>>>Croco

Güzel teori,

Devamında Flashback bitmeye doğru Luffy bunu öğrenir, Datteboyo! Nande Datteboyo Nande ile başlayan bir şeyler sıralar, aklına küçükken KK olacağım dediğinde kendiyle alay edenler falan gelir

Bakalım yoruma ne diyeceksin diye geldim xD Ama ona anlatacaklarını bana anlatıyorsun anlamadım bu işi.Croco çöp olsaydı bile yarım saat dövüşür zevkini çıkara çıkara döverdi Doffy law gibi. :D
Yahu önemsemiyorum bu yorumları yoksa cevap verirdim. Adam troll olsa bile cevap verirdim ama böyle düşünüyor belli ki üzüldüm onun adına, dediğim gibi yazmam boşa olur.

Onu geç sen de bu tarz hayal alemine daldın. Yok 5 dk yok 30 dk vb.
Uyan uyan ID'ye geldik, kal sabah oldu be MW. :D

Ortak olalım diyen Koffy ''Kendini benimle aynı seviyede görmen ne büyük küstahlık'' diyen Croc ama Dof dövüyor. Dediğim gibi uyan bence, sonra ileride Kaido adı duymuş Koffy gibi rengin morarır dikkat et. ;)

@Sir Crocodile yav Croco'nun Jozudan yediği atağı, Doflamingo yese dili boğazına kaçar can verirdi. Crocodile'ı komutan ligi altında görmek nedir :D
Uçmuşlar, haterlik kör etmiş gözlerini ne denir? Onu geç MF de adamın karşısına çıktığı adamlar kimler az baksınlar. Bu adam MF'ye tek başına geldi ya, Shichiler arkasına Denizcileri almış, WB korsanları ittifaklarıyla doluşmuş vb. Adam 2 hatta Shichileri de sayarsan 3 organizasyon ile uğraştı, yapmak istediği her şeyi yaptı. Hayal görmek güzel geliyor bazılarına... :D

1. Dof vergo dahil adamlarının hepsini teketekte 2 dkda harcar. Ortağım ol diyor çünkü sağlam adamı yok. Adamın 3 hakisi var, crocodan 10 gömlek üst dayanıklılığı ve uyanışı var ama sırf ortak dediği için mi denk kabul edeceğiz gördüklerimizi silip?
Aga bu nasıl bir mantık laoo susjmsms sağlam adamı yoksa, adamım ol der niye ortak desin ksmsms

One Piece okuyorsun 2 yıl önce ve sonrası arasında çok dengesizlik var gördüklerine bakacaksak, Crocodile'ın yeni dünyaya hiç girmemesi lazımdı ama Alabasta bitti geçti artık unut onu hee diyorsanki unutmam o zaman Dofta haki yok derim ben de.. zaman atlaması sonrası öğrendi mf de kullanmadı derim Crocodile'ın boğazını niye hakiyle kesmedi derim :d uzarda uzar.. atalama güncellemesinden herkes nasibini alacak One Piece okuyorsun dragonball okuyor gibi kasma bu kadar.

Ya bende kalben istemiyorum bu kız güçlü çıksın. Zorodan falan vallahi de istemiyorum. Ama kız hayvan gibi güçlü çıktı işte oda böyle istemiş. Şimdi bunu red mi etmemiz lazım. Yamato bildiğin baya baya güçlü sağ kol falan hikaye

Aga bu nasıl bir mantık laoo susjmsms sağlam adamı yoksa, adamım ol der niye ortak desin ksmsms

One Piece okuyorsun 2 yıl önce ve sonrası arasında çok dengesizlik var gördüklerine bakacaksak, Crocodile'ın yeni dünyaya hiç girmemesi lazımdı ama Alabasta bitti geçti artık unut onu hee diyorsanki unutmam o zaman Dofta haki yok derim ben de.. zaman atlaması sonrası öğrendi mf de kullanmadı derim Crocodile'ın boğazını niye hakiyle kesmedi derim :d uzarda uzar.. atalama güncellemesinden herkes nasibini alacak One Piece okuyorsun dragonball okuyor gibi kasma bu kadar.
Dofta haki olmamasına dayalı bir kanıt yok.

Ama croco gs2siz Luffyden dayak yiyecek kadar çöp bir karakter olmasına dayalı birçok kanıt var.
Serideki tüm karakterler hasirsapkalar kadar hızlı gelişmiyorlar. O adamın gelişimi durmuştur. Maximum 400 500 bandında bir korsan işte.
Çünkü Dof ortak iş yapmak istiyor croco ile o yüzden kesmedi. İstese keserdi direk.
Croco çünkü cidden zeki bir karakter ve baglantilarida var. Ama güç olarak yetersiz.

Dressrosa sanji bile crocodan sağlamdır. Ondan beter duruma düşer net bir şekilde

2. Marinefordda tek ciddi karakter Akainu idi. Denizciler kısmında kimse varını yoğunu ortaya koymadi.
Hayır Marineford çok hızlı offscreen ve sadece ana odakların sahne almasıyla bitti gitti.. yani senin mantıkla Jozuda ciddileşmedi, Vista da o da bu da hayır arcı çok hızlı oldu bitti şeklinde geçi3di ve sadece bir kaç isime sahne sırası geldi. Kiz
3. Ciddi Marco ciddi king ve Queen ile savaşmış ve bir noktadan sonra sanji yardım etsede dayağı yemiş bir karakter. Big Mom harcadı ve üstüne tam yonko olamamış karasakaldan ayar yemiş. Üstüne garp zorlanmadan sümük gibi yere yapıştırdı.
Yanlı bakıyorsunuz diye giriş yapmasan iyidi be usta :d

aru ve Kuzanı zaten daha önceden görmüştük şovlarını yapmışlardı daha öncesinde...
6. Kısacası gözüken olarak
Amiral>Yamato>Sağ kol>Dof>>>>>Croco
Amiral > Sağ Kol >>>>>>>>>> Çarpık Bacak Flamingo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık