Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Trebol yanında savaşmadı sadece ufak bir yardımda bulundu sonra da mallığına harcandı zaten.Oda’nın çok adaletsiz oldu bir anlığına yardım etsin diye yaptığı birşey.Katkısı çok az olmuştur Mom ile bir tutamazsın adamlar ortak saldırı bile yapıyorlar. Trebol’ün uçan altılıdan güçlü olduğunu sanmıyorum ama Oda öyle şeyler yapıyor Robin korkudan hamle yapamıyor karşısında.Şimdi nasıl kızmayalım da tayfayı bir anda yukarı çektin demeyelim.
Dof öyle demiyor. Yine kendi serini yazmaya başladın.:D

Dof öyle demiyor. Yine kendi serini yazmaya başladın.:D
Dof ikimize karşı mı dövüşeceksin diyor ama sonra Luffy de geliyor biliyorsun.Lafta kalıyor yani pratiğe dökülmüyor en fazla bir el atıp yardım ediyor.Luffy ve Law'un kombinasyonlarına nazaran çok önemsiz birşey zaten Luffy için de yapmıyor bunu.Trebol o üçü arasında önemsiz bir isim Law tek parmak hareketiyle indirdi çeşitli faktörlerle birlikte.

Dof ikimize karşı mı dövüşeceksin diyor ama sonra Luffy de geliyor biliyorsun.Lafta kalıyor yani pratiğe dökülmüyor en fazla bir el atıp yardım ediyor.Luffy ve Law'un kombinasyonlarına nazaran çok önemsiz birşey zaten Luffy için de yapmıyor bunu.Trebol o üçü arasında önemsiz bir isim Law tek parmak hareketiyle indirdi çeşitli faktörlerle birlikte.
Çevirme bu kadar oynama lütfen.:(

Kaido nerden bilsin mesih samaya karşı oluğunu, niye ölmüyon sen niye soruyor. :D üzüldüm adama.

Son düzenleme:
Çevirme bu kadar oynama lütfen.:(
Çevirme yok.Sadece bir kere mi ne karışıyor o da Doflamingo kolay darbe vursun Law'a diye.Sanki Dof tek başına yapamayacakmış gibi bunu yani bir manası yok.İşini hızlı görmek için olan bir olay sonra da saf dışı kalıyor Trebol Luffy + Law vs Doflamingo olayına karışamıyor.Karışabilse ne gamma vurulabilir ne de red hawk.

Çevirme yok.Sadece bir kere mi ne karışıyor o da Doflamingo kolay darbe vursun Law'a diye.Sanki Dof tek başına yapamayacakmış gibi bunu yani bir manası yok.İşini hızlı görmek için olan bir olay sonra da saf dışı kalıyor Trebol Luffy + Law vs Doflamingo olayına karışamıyor.Karışabilse ne gamma vurulabilir ne de red hawk.
Luffy altta olduğu süre boyunca neler oldu bilinmiyor Trebol olaya karışmış ki Dof beni yenmeyi bırak ikimize karşı durabilecegini düşünmen makyak işi felan diyip laf sokuyordu.

Evet buradan çıkardığın mana çok mantıklı çokk obejektif.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık