Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendime Odenci demem ama kulak memesi hoca efendiyi görmesem de hayatımdan bir şey eksileceğini düşünmüyorum.
aynı şekilde düşünüyorum :) oda işte sasakiye pervane ekler zoroyu tanrı torunuda yapar sanjiyi aylı yapar luffyi mesih yapar yaparda yapar hep boş şeylere zaman ve emek harcıyor

Ölmeme konusunda kendine güvenen tek kişi Luffy değil onu diyorum. Ace bir sürü insana söz verip hiçbirini tutamamış birisi bu da bir gerçek şimdi. :D
Ne alakası var ya olayla ? Ace, Tama'ya ben ölmem mi demiş ? Yada idam edecekleri sıra ben ölmem falanca şey olacam mı dedi ? Neyse tamam he he.

Ne alakası var ya olayla ? Ace, Tama'ya ben ölmem mi demiş ? Yada idam edecekleri sıra ben ölmem falanca şey olacam mı dedi ? Neyse tamam he he.
Düşman karşısında ölmeyeceğim demek kadar doğal bir şey yok ki. Çok kez dile getirmiş olsa da tutarsız bir şey demiş sayılmaz. Öyle yada böyle ölmüyor sonuçta bir türlü Luffy. Kendide farkındadır şansının. :D

Düşman karşısında ölmeyeceğim demek kadar doğal bir şey yok ki. Çok kez dile getirmiş olsa da tutarsız bir şey demiş sayılmaz. Öyle yada böyle ölmüyor sonuçta bir türlü Luffy. Kendide farkındadır şansının. :D
Biz de buna laf ediyoruz zaten, bu ne la adam bile farkında plotunun.

Düşmanına ben ölmem falan filan diyen bir Zoro bir Lütfü var galiba, Zoro da 20 yıl önce Arlong Park'da demişti herhalde. Sounen hikayesi işte.

Biz de buna laf ediyoruz zaten, bu ne la adam bile farkında plotunun.

Düşmanına ben ölmem falan filan diyen bir Zoro bir Lütfü var galiba, Zoro da 20 yıl önce Arlong Park'da demişti herhalde. Sounen hikayesi işte.
zoronunki biraz farklıydı zoro mihawkla buluşana kadar ölüm tanrısının bile ona bir şey yapamayacağını falan söylüyordu galiba

aynı şekilde düşünüyorum :) oda işte sasakiye pervane ekler zoroyu tanrı torunuda yapar sanjiyi aylı yapar luffyi mesih yapar yaparda yapar hep boş şeylere zaman ve emek harcıyor
Çok uzattığı yerler var, anca arc bitimine doğru işi hızlandırıyor ama orta kısımları boş bölümlerle geçebiliyor.

Luffynin g4 ile ölümüne daldığı sahne varya çatıda. Varlığının her bir zerresi ile vurdu diyor mangaka. Ha işte orada luffy kral hakiyi saldırıya ekleyemedi. Zoro asurada ekleyebildi. Aralarında kulvar farkı bir kez daha ortaya çıktı.
Luffy bu olursa ölürüm olmazsa ölmem demiyor. Aradaki kulvar farkı buradan geliyor işte.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık