Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Luffy Kaido yu tek başına devirmedi ki?", "Kaç kişi daldılar e bi zahmet alsın", "Kaido tam gücünde değildi" gibi şeyler derler diyordum. Gerçekleşiyor, galiba geleceği görmeye falan başladım. Arkadaşlar ne derseniz diyin Kaido hala TAŞ gibi çatıda bekliyor. Kimse Kaido yu zayıflatmış değil ve evet eninde sonunda bizim maymun bu Kaido yu dümdüz edecek. Son olarak şunu eklemek isterim, Kara Kralın sözlerini

"En tepeye yüksel!"
Ağzına sağlık.
Gerçek olacak gibi bakalım
Marcoyu taburcu ettiler diye hatırlıyorum, kötürüm kalmıştı ? Aaaa dur kötürümleri ayağa diken ilaçları vardı değil mi minklerin ? :hmm:
Adaya Akainu gelse de, Momo ve Yamato'yu öldürse. Kaido'nun bir halt yapabileceği yok.
Sakazuki, Şenksler ortaya çıkınca ortadan kaybolmasın da onları yapmasına gerek yok :d
Kaido şu ana kadar 9 kından 8i ile savaştı, 5 Supernova ile savaştı, üstüne yamato ve momo eklendi.
Şu ana kadar 15 kişiyle savaştı, Big Momı Law ve Kid ikilisinin alması saçmalık olur.
Savaşatığı tüm adamlar lig olarak inanılmaz düşük ondan.. Kınların hiçbir etkisi olmadı Novalardan Luffy ve Zoro hariç kimse iş yapmadı.. Zoroda sadece kalıcı bir yara attı işte.. Yamato ise sadece Kaido'yu tuttu..

O kral hakili performansı Luffy'nin sifirken krla hakiyi bilseydi olacağı performansı değildir. Çünkü az önce b.hakisini bitirmişti neredeyse. Baya da darbe aldı. O performanstan biraz daha iyisini Yamato gosterdi gibi duruyor tabi hala o 30 dakikalık Luffy dövüşünde tam olarak neler döndü bilmiyoruz. Ben zaten olabilir dedim tam olarak öyle düşünmüyorum su an.

Diğer taraftan Luffy üstüne bir de teknik felan koyacaktır çok daha büyük bir güç ile donmuş olacak.

Bu işin ince noktaları bunlar.

Sen hele Zoro'yu Yamato'dan güçlü gören kişiler için sor bakalım o zaman Yamatonne yapmış olabilir Kaido'ya? Zoro bile o kadar item ve ittirmeyle ve Enma ile anca jilet yarası açmışken?
10 dakika dinlenip gelmedi mi Luffy yanlış mı hatırlıyorum.Daha nasıl depoyu doldursun abartma.Yamato zaten vurmaya çok fırsat bulamadı 1 vs 1 olunca.Yani pek yapamadı ama yapacak gibi duruyor toplu savaşta.Birkaç kişiyle dövüşürken Kaido herkes saldırısını yedirdiyse Yamato da yedirir.Öyle olursa eğer 404 hata sayfasını göreceğiz. :D

10 dakika dinlenip gelmedi mi Luffy yanlış mı hatırlıyorum.Daha nasıl depoyu doldursun abartma.Yamato zaten vurmaya çok fırsat bulamadı 1 vs 1 olunca.Yani pek yapamadı ama yapacak gibi duruyor toplu savaşta.Birkaç kişiyle dövüşürken Kaido herkes saldırısını yedirdiyse Yamato da yedirir.Öyle olursa eğer 404 hata sayfasını göreceğiz. :D
Birincisi 10 dakika dinlenip dinlenmediğini bilmiyoruz. İkincisi 10 dakika sonra deposu dolmuyor, Doflamingo hakim geri mi gelmişti dedin Mugiwara şeklinde laf sokuyordu tam hakisini kullanamadığı için. Bunları iyi biliyorsun ya.

Durdurulamaz bir dövüşme tarzının olmayışı düşündürüyor açıkçası homies'leri olmadan çok da bir gücü kalmıyor kolayca alt edilebilir,savuşturulabilir oluyor ki homies'lerinden ayrı kaldığında da zor duruma düştüğünü gördük.Çatıdan bir yonkou değilmiş gibi sıradan biriymiş gibi düşmesi gibi.
Kadına olabilecek en ters güçler bir araya gelmişti orada. Zoro ateşi kesiyor, Kid kafes yapıyor, Law'ın meyvesi zaten malum..
Ama mesele şu, ne olursa olsun çizik almıyor. Bir iki kere savuştursan bile hasarsız ayağa kalkıp yine saldırıyor.

git oku ya gidip kendimi banlattıracam şimdi insanlar olan şeyi bile görmüyor tamam kardeşim kaidou saf bir güç tanrısıdır luffy onu 1vs1de alır hatta yanına karasakalı big momu falanda meze diye yer birazdan atacağım görsellerde deli saçmasıdır oda diye bir şerefsiz çizmiş one pieceyi çizene çok saygısızlık etmiş bu oda şerefsizi
Aaahhh tıraş olurken yüzümü kestim olacak iş mi ya ?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık