Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025: İkiz Ejderhalar

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 171 65.3%
  • Orta

Kullanılan: 61 23.3%
  • Kötü

Kullanılan: 30 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Bu kısımda bi karışıklık var :/ İlk yüzünü gösterdiğinde Luffy sen erkek değil miydin diyor daha sonra Yamato Oden erkekti değil mi o yüzden öyleyim diyor. Kelepçeleri çıkarma sahnesine kadar sorun yokken kelepçe sahnesinde Luffy tekrardan Yama-o(男=adam Law için falan da kullanıyor.) dediğinde Yamato benim adım Yamato diye düzeltmişti ama nedense şimdi tekrar aynısını kullanıyor :/ Sanırım Yamato'nun kendisini tanımlamasına saygı olarak devam ettiriyor.

Bu kısımda bi karışıklık var :/ İlk yüzünü gösterdiğinde Luffy sen erkek değil miydin diyor daha sonra Yamato Oden erkekti değil mi o yüzden öyleyim diyor. Kelepçeleri çıkarma sahnesine kadar sorun yokken kelepçe sahnesinde Luffy tekrardan Yama-o(男=adam Law için falan da kullanıyor.) dediğinde Yamato benim adım Yamato diye düzeltmişti ama nedense şimdi tekrar aynısını kullanıyor :/ Sanırım Yamato'nun kendisini tanımlamasına saygı olarak devam ettiriyor.
Ben fonetiğe uyması için Yamabla diye çevirdim.

Lance on numara spoiler vermiş aslında. Kendisi de Google'a Mirror Mountain yazıp paylaşmış herhâlde. :oleyo2:

Çizimler çok kötü be
Nasıl yani yoksa bu bölüme Soda süsü mü verilmiş?

Yoksa Oda bize tüm bu anlatılanların bir yalan olduğunu, her şeyin Usopp'un hikâyelerinden ibaret olduğunu mu söylüyor?.. Oda... Hayır! Olamaz! Tüm bu maceralar Big News Morgans'ın gazetesinde yayınlanan bir çizgi roman olmalı!

Silinmiş Üye

O çevirinin aslında da Yama-o yazıyordu, bu sefer Yamabro yazmışlar.
Karşılaştıkları için öyle eklemişlerdir. Bölümün adı da öyle olmuş. Okunuşuna bakıyorsun ikiz değil çift anlamına geliyor ama sanırım resimden dolayı ona da ikiz ejderhalar denmiş. Ben ilk bakarken çift yazmıştım sonra boyutları ve özellikleri aynı algılanır diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık