Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025: İkiz Ejderhalar

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 171 65.3%
  • Orta

Kullanılan: 61 23.3%
  • Kötü

Kullanılan: 30 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Temassız olayında benim fikrim şöyle:
Zırh hakisinin 3 kullanımını gördük
Basit kullanım: saldırılara ekleniyor, logialara temas edebilmeyi sağlıyor, saldırıyı biraz daha güçlendiriyor.
Koka: vücudu ya da istenilen nesneyi kaplayarak büyük bir sağlamlık sağlıyor ve saldırı gücünü daha da arttırıyor.
İleri silahlanma: koka gibi tam bir katı zırh ile sarmadan, görünmez bir bariyer ile kullanım alanını sarıyor. Tam bir fiziksel formu olmadığı için hedefe akıtıp içten saldırı yapma imkanı olduğu gibi, bu bariyeri dağıtıp şok dalgası üretme imkanı da sağlıyor.
Temassız saldırılar ileri silahlanma ile oluşturulan bariyere kral hakisi ilave edilerek yapılıyor.
Luffynin g4 formu farklı bir şekle girdiği form. Bu formdaki şeklini koruyabilmesi için kokanın fiziksel formundan yararlanıyor. Luffy g4 e girdiği anda kesinlikle kokası var. Gördüğümüz sahnede luffy çok hızlı bir şekilde atağına kral haki ekleyip saldırıyor. Dolayısıyla kokasına ileri silahlanma ekleyecek fırsatı olmamış olabilir. Ve bu sebeple kral haki ileri silahlanmaya değil kokaya eklendiği için temaslı vurmuştur.

Bence Luffy'nin gear 4 formları henüz bitmedi bu savaşta bir iki form daha görme ihtimalimiz yüksek özellikle tank man'ı yine göreceğimizi düşünüyorum, daha önce tank man full versyonu görmüştük hani şu bisküvi yiye yiye şişen hali ile tank man normal tank man'ı görmedik diye biliyorum, bunun yanında kral hakili saldırıları daha iyi yapabileceği bir form da bekliyorum, kral hakili saldırıların şu an için zirve olduğunu biliyoruz ve geriye bunu optimize etmek kalıyor.

Şuan için asıl mesele luffynin yeni öğrendiği tekniği gear4 gibi formlarda çok fazla kuvvet uygulandığı için kullanamaması gibi duruyor. Ya luffy gear4 tekniklerinde bu hakiyi kullanmanın bir yolunu bulmuş yada gear5 gibi bir teknik ile birleştireceğini düşünmek doğru olur.

luffy teknik buluyorda diğerleri armut mu yiyor? Bu şey gibi bi takımın bir maçta kümede kalmaması için 3 gol atması gerek derler sürekli ee karşıdaki napıyor? Öküzün trene baktığı gibi bakıp duruyor mu? Koskoca yonkouda bir tek raimei mi var?

Bu seriyi başka bir tarafıyla okumayan, mantıklı ve serinin dinamiklerine bağlı bir şekilde okuyan okuyucuların akıl sağlığını kaybetmemeleri için ana karakterimizin dünyanın en güçlü canavarı olaran adlandırılan yonkouyu handikapsız,yardımsız yenmemeli. Serinin final dövüşü değil bu.

Kral hakili snakemani de gördüğümüz üzere artık yavaş yavaş yeni bir teknik görebiliriz luffyden. Ama öncesinde Kaido şu momoya bir vursa da yere yapıştırsa içimizin yağları erise.
Keşkeeeeeeeeeeee ne kadar güçlenirse güçlensin bi yonkou karşısına gelip savaşması çok saçma bi tane yapıştırsın dediğin gibide salya sümük gebersin nefret ediyorummmmmmm

luffy teknik buluyorda diğerleri armut mu yiyor? Bu şey gibi bi takımın bir maçta kümede kalmaması için 3 gol atması gerek derler sürekli ee karşıdaki napıyor? Öküzün trene baktığı gibi bakıp duruyor mu? Koskoca yonkouda bir tek raimei mi var?

Bu seriyi başka bir tarafıyla okumayan, mantıklı ve serinin dinamiklerine bağlı bir şekilde okuyan okuyucuların akıl sağlığını kaybetmemeleri için ana karakterimizin dünyanın en güçlü canavarı olaran adlandırılan yonkouyu handikapsız,yardımsız yenmemeli. Serinin final dövüşü değil bu.
Luffy'nin çok fazla teknik kullanabilmesinin sebebi meyvesinin her şekle girip farklı kombinasyonlar oluşturmasıdır. Zoan 3 şekile bürünüyor. İnsan hali, hayvan hali ve yarıyarıya fakat Luffy lastiğin avantajı ile bir çok şekle girip onun dışında kolunu uzat, gerdir, şişir, sertleştir, gevşet, kamçı yap vb. birçok saldırı tekniği bulabiliyor.

Kaido saf dövüşüyor zaten adam bir dünya saldırı yaptı en başta eee zaten adam güçlü kodum mu oturtuyor. Hayatı boyunca belki de savunma veya kaçınma nadiren kullandı direk saldırı karışılıyor bana birşey olmuyor diye...

Zoanlar genelde hep böyledir ki zoanlar içinde en fazla teknik barındıran biri olarak Kaidoyu gördük zaten... O da ejderhanın etkisinden yıldırımlar, alevler ve rüzgarlar gibi tekniklerdi.

Zoanlar genelde düz savaşçılar dayanıklılık ve kuvvetleri üst düzey zaten Luffy teknik buluyor da ondan sadece Bagua mı var demek doğru değil...

Luffy'nin çok fazla teknik kullanabilmesinin sebebi meyvesinin her şekle girip farklı kombinasyonlar oluşturmasıdır. Zoan 3 şekile bürünüyor. İnsan hali, hayvan hali ve yarıyarıya fakat Luffy lastiğin avantajı ile bir çok şekle girip onun dışında kolunu uzat, gerdir, şişir, sertleştir, gevşet, kamçı yap vb. birçok saldırı tekniği bulabiliyor.

Kaido saf dövüşüyor zaten adam bir dünya saldırı yaptı en başta eee zaten adam güçlü kodum mu oturtuyor. Hayatı boyunca belki de savunma veya kaçınma nadiren kullandı direk saldırı karışılıyor bana birşey olmuyor diye...

Zoanlar genelde hep böyledir ki zoanlar içinde en fazla teknik barındıran biri olarak Kaidoyu gördük zaten... O da ejderhanın etkisinden yıldırımlar, alevler ve rüzgarlar gibi tekniklerdi.

Zoanlar genelde düz savaşçılar dayanıklılık ve kuvvetleri üst düzey zaten Luffy teknik buluyor da ondan sadece Bagua mı var demek doğru değil...
benden bunu diyorum zaten koskoca yonkouda bir raimei mi var? Aynı şeyi söylüyoruz. Luffy bi ton teknik buluyorda kaido bir şey bulamayacak mı? Bir şey çıkar onda da

Oda baktı ki işin içinden çıkamıyor bastı "kral haki" kartını. Yer misin yemez misin ? Yiyene de yemeyene de afiyet olsun dedi. Mal bu arkadaşlar. Maalesef :/

benden bunu diyorum zaten koskoca yonkouda bir raimei mi var? Aynı şeyi söylüyoruz. Luffy bi ton teknik buluyorda kaido bir şey bulamayacak mı? Bir şey çıkar onda da
Luffy vs Kaido başladığında yeni teknikler görürüz diye düşünüyorum. Bence şu anda tüm gücüyle dövüşmüyor. Sınırına geldiğinde ciddi Kaido'nun farkını göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık