Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025: İkiz Ejderhalar

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 171 65.3%
  • Orta

Kullanılan: 61 23.3%
  • Kötü

Kullanılan: 30 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dogru düzgün haki kullanmayan doffy ile baguasından kral haki fışkırtan kaido'yu bir tutmam. Adamın ifadesini de gördün, seni öldüremek için vuruyorum da diyor. Yazarın kaido'nun ciddi olduğunu anlatması için daha ne yapması gerekiyor?
İkisini bir tutmaya gerek yok, burada mesele dövüşün başlarında güçlerinin kaçta kaçını kullandıkları. Onu da önceki mesajımda açıklamıştım.

Kaido öldürmek için vuruyor, ama hala Yamato'yu shogun yapma niyetinde. Bu nasıl oluyor peki? Seni shogun yapmaktan vazgeçtim, her halükarda öleceksin demiş olsa farklı düşünürdüm, ama şu an yaptığı şeyin Yamato'nun gözünü korkutmak olduğu açık.

Yamato vs. Kaido bence bir amiral vs. yonkou anlamına geliyor olabilir. Olası bir yeni Marineford savaşında amirallere karşı artık durması gereken bir Sanji-Zoro ikilisi var. Fakat Luffy'nin filo amirali ile bir problemi olduğu için diğer amirallere takılmaz gibi geliyor. Böylelikle Luffy vs. Akainu ve 3 amiral vs. Sanji-Yamato-Zoro beklenebilir.

Böyle olursa, Marinford'daki denklem aynı kalır. Yaralı bir yonkou >= amiral gibi bir durum söz konusu yine tekrarlanacak gibi. Gerçi WB ile Kaido ne kadar aynı "şeyler" pek belli değil.

Zoro vs. Fujitora - kılıçlar
Kizaru vs. Sanji - tekmeler ve hız
Yamato vs. Ryu. Ryu bize biraz mistik göründü, Yamato direkt mistik zaten.

Ve tabi:
Usopp vs. GarPP ?

İkisini bir tutmaya gerek yok, burada mesele dövüşün başlarında güçlerinin kaçta kaçını kullandıkları. Onu da önceki mesajımda açıklamıştım.

Kaido öldürmek için vuruyor, ama hala Yamato'yu shogun yapma niyetinde. Bu nasıl oluyor peki? Seni shogun yapmaktan vazgeçtim, her halükarda öleceksin demiş olsa farklı düşünürdüm, ama şu an yaptığı şeyin Yamato'nun gözünü korkutmak olduğu açık.
Bu olay intihar etmek istemesi gibi. Laf var icraat yok. Kesinlikle kızı ikna etmeye çalışıyor.

Bana göre 3 ihtimal var gibi duruyor.

1 - Oni ırkı ile ilgili.
2 - Kendisini Oden olarak gördüğü için, öyle hissetmeye başladı.
3 - Wano’yu rahat yönetebilsin diye oğlum diyor.(Annesi erkek diye kandırmış doğumda:D)

Herkes bu konuyu saçma buluyordur, nereye bağlayacak acaba Oda.
Biraz daha basit bir açıklama olabilir aslında. Bizim kültürümüzde de aslında oğul evlat demekmiş ama sonrasında cinsiyet ayrımı yapıldığı için sadece erkek evlatlara oğul denmeye başlanmış. Belki aynı durumdur. Oğlum derken evladım diyordur aslında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık