Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025: İkiz Ejderhalar

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 171 65.3%
  • Orta

Kullanılan: 61 23.3%
  • Kötü

Kullanılan: 30 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Kaido niye oğlum diyor abicim açıklasın derhal
Bana göre 3 ihtimal var gibi duruyor.

1 - Oni ırkı ile ilgili.
2 - Kendisini Oden olarak gördüğü için, öyle hissetmeye başladı.
3 - Wano’yu rahat yönetebilsin diye oğlum diyor.(Annesi erkek diye kandırmış doğumda:D)

Herkes bu konuyu saçma buluyordur, nereye bağlayacak acaba Oda.

yamatoda geri zekalı kaidoda geri zekalı yamato kaidounun suyuna gidip babasının emirlerini uyguluyormuş gibi yapsa 50 kere kaçmıştı wanodan aynı şekilde kaido kızını eğitişini sanki iyi olan buymuş gibi empoze ederek yapsaydı çoktan yamatoyu kullanıyor olurdu

Buna ciddi değil diyen zoro, kid veya kınlara kaido dokunmadı bile demeli. Haterlıkta bir yere kadar.
Doflamingo dövüşünü örnek vereyim:
-Doflamingo Law devre dışı kalınca ve dövüş 1 vs 1'e dönünce tamamen ciddileşti. (Uyanış açmasından bahsediyorum.)
-Law+Luffy ile dövüşürken her şeyini kullanmıyordu, fakat yine de hasar aldı. (Gamma Knife, Red Hawk vs.)

Şimdi olan ise öncekinin aynısı. (Aslında klasik shonen mantığı.) Kaido'nun henüz kullanmadığı çok daha güçlü saldırıları ve yüksek ihtimalle uyanışı var.

Doflamingo dövüşünü örnek vereyim:
-Doflamingo Law devre dışı kalınca ve dövüş 1 vs 1'e dönünce tamamen ciddileşti. (Uyanış açmasından bahsediyorum.)
-Law+Luffy ile dövüşürken her şeyini kullanmıyordu, fakat yine de hasar aldı. (Gamma Knife, Red Hawk vs.)

Şimdi olan ise öncekinin aynısı. (Aslında klasik shonen mantığı.) Kaido'nun henüz kullanmadığı çok daha güçlü saldırıları ve yüksek ihtimalle uyanışı var.
Dogru düzgün haki kullanmayan doffy ile baguasından kral haki fışkırtan kaido'yu bir tutmam. Adamın ifadesini de gördün, seni öldüremek için vuruyorum da diyor. Yazarın kaido'nun ciddi olduğunu anlatması için daha ne yapması gerekiyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık