Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024: Önemsiz Biri

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 197 71.9%
  • Orta

Kullanılan: 50 18.2%
  • Kötü

Kullanılan: 27 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkou arkındayız güya ama aslında "Yamato" arkını izliyoruz zaten ..Alabasta bile bundan daha iyiydi.Yamato yamato diye olecek Oda efendi
benimde favori karakterim sayılmaz ama gelecekse düzgün anlatılsın çünkü 1000. bölümdeyiz yamatoya özel bir arc olmayacak birdaha ve bu arc momonosuke ve zoroyuda anlatmak zorundalar umarım düzgün bir iş çıkar

Bizim tayfanın Bm'si olacak yavrucak.
Bir de bu büyük savaş muhabbetleri beni sıkmaya başladı. Yani Oda, büyük savaş algısını oluşturamıyor, en azından bu zamana kadar başarılı olamadı. Ortada iki imparator var, katliam çıkması gerekiyor ama yok arkadaş, bu adamlar böyle bir performansla savaşacak bilmem çok büyük savaş... Saçmalık!

Fan çizimi savaşlar var, yemin ederim onlar daha iyi yapıyor bu işi.

kimse bm olamaz çünkü bm 5 yaşında bile güçlüydü doğuştan güçlü ve kas falanda yok tamamen doğuştan bir canavar antrenman falanda yapmamıştır hayatı boyunca
Yamato'nun 5 yaşında o güçte olmaması bir şeyi değiştirmiyor ki. Kızda amiral üstü potansiyel her türlü var.

Bir de bu büyük savaş muhabbetleri beni sıkmaya başladı. Yani Oda, büyük savaş algısını oluşturamıyor, en azından bu zamana kadar başarılı olamadı. Ortada iki imparator var, katliam çıkması gerekiyor ama yok arkadaş, bu adamlar böyle bir performansla savaşacak bilmem çok büyük savaş... Saçmalık!

Fan çizimi savaşlar var, yemin ederim onlar daha iyi yapıyor bu işi.
Katılıyorum. Arcların içine yediremiyor o büyük savaş temasını. Arada bahsetse temeli olacak. Büyük savaş diyor bir arc içinde prenses, peygamber rolü içinde sıkışıp kalıyor.

Wb ölü haliyle tek yumrukta Mf'yi ortadan ikiye bölüyor Onigashima hala sapasağlam ayakta. Bana kalsa Wano'nun malum 5'e bölünmüş haritasında her büyük dövüşe 1 ada verip her adayı yakar yıkardım. Hani kimseye yapmadın diyelim. Lan bari Onigashima'ya yap!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık