Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024: Önemsiz Biri

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 197 71.9%
  • Orta

Kullanılan: 50 18.2%
  • Kötü

Kullanılan: 27 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Usopp'u elinde ki sapandan ne zaman kurtaracak acaba daha ihtiyaçta kalmadı gerçi Usopp'a seride ki misyonu tamamlandı benim için, Vegapunk'un laboratuvarında her türlü silahı keşfeden Frank'ye, okkalı bir silah yaptırmaması aşırı sebepsiz gibi. Jinbei,Robin ve Franky'nin eforsuz teklediği karakterlerden BM olmasa kurtulamayacaklardı Soda'nın gözünde.

alevi
Usopp'u elinde ki sapandan ne zaman kurtaracak acaba daha ihtiyaçta kalmadı gerçi Usopp'a seride ki misyonu tamamlandı benim için, Vegapunk'un laboratuvarında her türlü silahı keşfeden Frank'ye, okkalı bir silah yaptırmaması aşırı sebepsiz gibi. Jinbei,Robin ve Franky'nin eforsuz teklediği karakterlerden BM olmasa kurtulamayacaklardı Soda'nın gözünde.
Aynen bir Van aquer a bak , bir yasopp a bak bir de bizim sapancı usoppa a bak ...Saçma sapan bir sapanı var..adam akıllı bir silah lazım buna (bb nin adamı )

seriye aniden girmiş bir karakter için umarım flashbacki bu kadar az olmaz inşallah daha fazla yamato flashbacki gösterir oda çünkü nasıl savaştığından çok kim olduğu önemli tayfaya girecekse biraz daha detaylı bir flashback gerekli diye düşünüyorum çünkü bu arctan sonra yamatonun hikayesi falan olmayacak gidecek arc arc savaşacak başkada bir şey olmayacak

seriye aniden girmiş bir karakter için umarım flashbacki bu kadar az olmaz inşallah daha fazla yamato flashbacki gösterir oda çünkü nasıl savaştığından çok kim olduğu önemli tayfaya girecekse biraz daha detaylı bir flashback gerekli diye düşünüyorum çünkü bu arctan sonra yamatonun hikayesi falan olmayacak gidecek arc arc savaşacak başkada bir şey olmayacak
Yonkou arkındayız güya ama aslında "Yamato" arkını izliyoruz zaten ..Alabasta bile bundan daha iyiydi.Yamato yamato diye olecek Oda efendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık