Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya yok be. Olayı süper über düşünme. Adam söyleyecek anlatacak şey bulamıyor. 1000 bölümü geçmiş seri. Mecburen böyle bağlantılar kuruyor. Yani sevdiği, Japon olduğu için değil elde malzeme kalmadığı için bu yolu seçiyor. Ben de 1000 bölümlük manga çizsem böyle şeylere başvururdum. Bu seri 200 bölümde bitseydi bu konular olmazdı belki de.
Yahu neden başvurmak zorunda kalsın? Zoro bir köylü çocuğu olduğunu öğrensek kimse çıkıp da "Neden?" der mi?
E seriyi uzatmak için ortalama bir insanın bulacğaı çözümü buluyorsa ben zatne iyi bir yazar demem ki, ben olsam böyle yaparıdm demen pek de ima ettiğim şeylerin aksini göstermiyor :d

Zoro çocukluğunda 3 tane Shimotsuki tanıdı ve onlarla büyüdü, bir de kendisi kan olarak bağlantılı çıkarsa biraz tuhaf olabilir. Gördüğü eğitim ve yetişme şekli neden Ushimaru ve Ryuma'ya benzetildiğini açıklayabilir, eğer olay dövüş şekliyse. Tabii görünüş ve Ryuma'nın tek göz vurgusu işleri bozuyor, olay iradeye bağlanır herhalde. Bunda sorun görmüyorum, çünkü yıllardır Ryuma-Zoro paralellik ve benzerlikleri konuşuluyor. Joy Boy-Luffy'den bile daha benimsenmiş bir şeydi, ne de olsa Joy Boy seride görece yeni. Yine de bilemiyorum nasıl bir bağlantı kurulacağını, tek bildiğim kim ne derse desin sırıtmayacağı.

Zoro Ryuma'yla olan kapışmsından teknikleri kapmış uyguluyor olamaz mı ? Copy-sword master Zoro :oleyo:
Olamaz çünkü zombi Ryuma, Brook'un teknikleri ile dövüşüyordu. Babunlardan kopyalama işini de kapmamıştı ayrıca.

Son düzenleme:
Bölüm için düşüncelerim: Efsane efsane efsaneeee...
-Bence King'in ırkı'nın bir görevleri falan vardı ateş yaratma ve manipüle etme yeteneği gerektiren.

-Sanji'nin vücudunun garip hissetmesinin nedeni bence Raid Suit kullandığı için soy faktörü değişiyor ve süper insana dönüşüyor.

-Queen Sanji'nin Diable Jambe'nın King'in güçleri ile karşılaştırıldığında zayıf kaldığını söylemiş bence bu King'in ne kadar güçlü olduğunun göstergesi.

-Zoro, Ryuma'ya ve soyundan birine benzetilmiş mantıklı zaten daha önce de Ushimaru'nun silueti Zoro'ya benzetilmişti.

-Umarım artık Jack'in Hybrid formunu görürüz nedense en merak ettiğim şeylerden biri bu.

-Perospero bence biri tarafından kurtarılacak yoksa Neko parçalar.

-Ve sonunda Momo'yu gerçekten bir işe yararken görücez. Bu bölüm en çok buna sevindim çok uzun zamandır o şeytan meyves... yani Momo'yu iş üstünde görmek istiyordum.

Yahu neden başvurmak zorunda kalsın? Zoro bir köylü çocuğu olduğunu öğrensek kimse çıkıp da "Neden?" der mi?
E seriyi uzatmak için ortalama bir insanın bulacğaı çözümü buluyorsa ben zatne iyi bir yazar demem ki, ben olsam böyle yaparıdm demen pek de ima ettiğim şeylerin aksini göstermiyor :d
Öyle diyorsun da adamın şuana kadar bulduğu karakterler de genelde daha önceki efsanelerden.
Minkler, deniz ırkı, devler
Denizcilerin amiralleri sevdiği Japon oyuncular
Ülkeler yerler dünyadan alınma. Sen bunları biliyor olman lazım. Daha çok yazarım da ellerime kıyamıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık