Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022: Yıldızlar Sahne Alır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco şey gibiymis. Vurduğu hiç etki etmemiş zamanlı bir kum torbası gibi işte :( . Sanji Queen ile didisirken 1v1 de kingde marcoya fena geçirmiş gibi gözüküyor. Sanjide bı ara 2v1 yaptı perosa karşı falan
İyi de ondan önce 2v1 yaptı işte Sanji'nin yaptığı ile bir tutmak saçma. Adam o mekanda tek başına 2v1 tuttu işte. King'le baştan beri 1v1 atıyormuş gibi gömmeye gerek yok.. Ayrıca hala devam ediyor bu vurduğu hiç etki etmiyor muhabbeti :( :/

Peros Chopper'ın olduğu kısıma saldırıyordu.
ben sanmıyorum ki tüm fight peros orada samuray veya gifters indirsin. elbet o da saldırmıstır ama off panel işte görmedik. saldırmaması sacma olurdu bence. peros gibi bir karakter, sürekli rakibinin acıgını arayan, sneaky bir adam, marco biriyle didisirken ona saldırmıcak mı?? sanjiye de saldırmaya calıstı bak aynı sekil. ama off panel işte kesin öyledir böyledir diyemeyiz, yorumlarız sadece

Ateşi kontrol etmek direkt olarak King'i özel yapar zaten. Şu anda 2 meyvesi varmış gibi oldu.
Zoronun özel yanı ne peki? 3 kılıç kullanması ve kral haki sahibi olması ve ateşi kesmesi mi? Keretanın çok özelliği var :D Bence law ölecek. Çünkü hawkins o adam %1 yaşama şansına sahip dedi. Zoro zaten ciddi yaralıydı. King dövüşü sonrası 2 kat fazla acı çekecek. Üstüne bir de kingden gelecek hasarlar da eklenecek ve onu da 2 kat çekecek. Yani neredeyse 3-4 katlık bir acı ile uğraşacak. İlk hali bile tüm kemiklerini yok etti. Bunun üstü daha beter edecektir. Law zaten ölümün kıyısındayken bari meyve bir işe yarasın deyip zoroya ölümsüzlük ameliyatı yapacak. Neden luffye yapmayacak? Çünkü luffy başka yerde ve luffynin dövüşü en son bitecek dövüş. Law ölebilir mi? Evet. Çünkü karşısında bigmom var. Ve kidin handıkapı var. Lawın ölmesi, zoronun ölümsüz olması muhtemeldir.

Sanjiden önce chopper 30 dk boyunca zaten quenni tuttu bide king ve quen hibrit modada değiller.
Sanjinin ikisi ile uğraşmak zor dedi yani king marcoyu yenip sanjiye saldırmış kingde çizik bile yok aradaki fark büyük king büyük ihtimalle amiral seviyesinde.

İyi de ondan önce 2v1 yaptı işte Sanji'nin yaptığı ile bir tutmak saçma. Adam o mekanda tek başına 2v1 tuttu işte. King'le baştan beri 1v1 atıyormuş gibi gömmeye gerek yok.. Ayrıca hala devam ediyor bu vurduğu hiç etki etmiyor muhabbeti :( :/
İyide adam 2v1 yaptığı sırada sadece tuttu gerçi fazlasını yapması biraz ekstrem olurdu. Ama sanki bana şöyle bir izlenim bıraktı bu savaş. Yorulduğu için yenildi bu kadar kolay. Fakat yorulmasa yine sanki king alırmış

İyide adam 2v1 yaptığı sırada sadece tuttu gerçi fazlasını yapması biraz ekstrem olurdu. Ama sanki bana şöyle bir izlenim bıraktı bu savaş. Yorulduğu için yenildi bu kadar kolay. Fakat yorulmasa yine sanki king alırmış
Onu diyorum ben de..

King'in çıkardığı hasarla, Marco'nun savunması kapışırdı işte. Bir de Zoro ve Sanji için sahneden çekildi işte. Üç Amiralle boğuşmuş adam bu kadar kolay kaybetmez tabiki :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık