Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022: Yıldızlar Sahne Alır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seride ateş yapabilenler:
Ace
Sabo
Luffy (Red Hawk)
Sanji
Franky
Cabaji (Buggy'nin adamı)
Pearl (Krieg korsanlarındaki kalkanlı çöp)
Kinemon
Zoro (Kinemon'un tekniği)
Shura (Skypiea'daki Enel'in müridi)
Lucci (Bir tane tekniğinde kullanıyordu)
Akainu (Magma= Ateş+Kaya desek)
Oven (Kısmen)
Heat
Black Maria (Silahı)
King
Doflamingo
Usopp (Saldırısı)
Big Mom
Kaido
Marco
Trebol (Sümüğünü ateşe veriyordu)

Aklıma gelenler bunlar. Ace boşuna ateş meyvesi yemiş.

+1

... Bir de Oden bağlantısı kurmuşsun çok kötü olmuş reis.

Şimdi arkadaşlar Marco panelini yanlış yorumladınız şimdi şaşırıyorsunuz ? Adam King ve Queen ile 2v1 atarken zaten Chopper'a acele et falan diyordu evet ikisini bastırıyordu ama o da meyve gücünden dolayı diye söylemiştim, söylemiştiler.. Marco, artık kötü durumda diye söylense de adam hala sapa sağlam ayakta duruyor. Bu adamı hızlıca indiremem diye vakit kaybetmek istemediğinden Yonko kaçtı adamdan daha ne ?

King kötü featler gösterdiği için, çok eziklendi bu yüzden farklı bir algı oluştu ben Yc1,2,3 diye karakterleri gruplandırınca hepsi aynı güçte değil falan diye karşı çıkanlar oluyordu bak görün işte iki tane komutanla aynı anda savaşmak kolay mı öyle aşağı yukarı kendi liginde işte King. Biz görmedik diye Queen, King 2v1'i kısa sürmüş gibi lanse ediyor provokatör amiralciler :D

Tabi odanın da suçu var bu konuda. Katakuri, Luffy vs'si çizdi o kadar mesela adam akıllı alınan hasarları gösteren fizksel göstergeler yoktu .? Luffy vuruyor Kata vuruyor ama etkisi ne mesela ? Mogura darbeleri dışında adam akıllı bir ibare yok.

Marco sağlam çar ama sonuç olarak o da bir Yc1, arc'ta da gayet iyi iş çıkardık şuanda da hareket edemeyecek durumda falan değil gömülen şey ne ? Anlamadım
Marco şey gibiymis. Vurduğu hiç etki etmemiş zamanlı bir kum torbası gibi işte :( . Sanji Queen ile didisirken 1v1 de kingde marcoya fena geçirmiş gibi gözüküyor. Sanjide bı ara 2v1 yaptı perosa karşı falan

Bu yorumu şu zamanda yapan kalmadı. Dağıldılar en fazla denk diyorlar.:D O da bir iki kişi.
Bence en başından beri tayfanın en güçlüsü Luffy ama Luffy'ye en yakın güçte olduğunu düşündüğüm Zoro'nun Luffy ile arasında çok fazla fark olması fikrine sıcak bakmıyorum. Luffy'nin hikayesini okuyoruz özünde ama Luffy 85'se Zoro 80 olmalı ve bu hissettirilmeli. Ts sonrası çok fazla Luffy'ye odaklanıldığı için diğer karakterlerin de güçlendiği hissettirilmedi ama güçlendiler. Bu yüzden Zoro sevenlerin Luffy aleyhtarı söylemlerini anlayabiliyorum ama denk olduklarını düşünmüyorum. Tabii ben taraf değilim. Fikrim bu.

1023 de olacaklar söyle yamato kanlar içinde yerde babası acımamış vurmuş sopayı luffy yukarı çıkar ve kanlar içinde yamatoyu görür ve kaidoya allah ne verdiyse dalar zehahahhah

Seride ateş yapabilenler:
Ace
Sabo
Luffy (Red Hawk)
Sanji
Franky
Cabaji (Buggy'nin adamı)
Pearl (Krieg korsanlarındaki kalkanlı çöp)
Kinemon
Zoro (Kinemon'un tekniği)
Shura (Skypiea'daki Enel'in müridi)
Lucci (Bir tane tekniğinde kullanıyordu)
Akainu (Magma= Ateş+Kaya desek)
Oven (Kısmen)
Heat
Black Maria (Silahı)
King
Doflamingo
Usopp (Saldırısı)
Big Mom
Kaido
Marco
Trebol (Sümüğünü ateşe veriyordu)

Aklıma gelenler bunlar. Ace boşuna ateş meyvesi yemiş.
Yamatoda var.
Bu arada en güzel ateşi heat abim yapıyor

Ödüller tam olarak güç seviyesi değil, tehlike seviyesi (gücün katkısı var ödüle ama sadece güç değil).

Ace kısa romanlarında (sanırım 2.sinde) Koca Ana Korsanlarının işleri antlaşma ile, Canavar Korsanlarının işleri yağmalama ile çözdüğü, Beyaz Bıyık Korsanlarının ise 2 sinin arası olduğu söylenmişti. (Kızıl Saç Korsanlarının yöntemleritam bilinmiyor olarak eklenmişti)

Sabaody’de Kid nasıl katliamcı olduğu için ödülünün en yüksek olması ile aynı mantık. Koca Ana Korsanları normalden biraz sönük ödüllere, Canavar Korsanları da biraz şişirilmiş ödüllere sahip.
Chopper 100 belly'lik adam mı :) Tabii ki ödüller güçleri tam olarak yansıtmıyor. O güçle neleri, nerede ve nasıl yaptığın önemli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık