Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama yaşamıyor. Muhtemelen iki sene önceki Cracker de iki sene önceki Ace'i alırdı. Cracker'in gücünde bir değişim olduğunu sanmıyorum.
Yaşamıyor ise güncel dönem karakteri ile geçmişte kalan bir karakteri kıyaslamanın şahsen bir mantığı kalmıyor. En fazla benim yaptığım gibi ölen karakterin ölmediğini farz ederek bir kıyas yapılabilir ayrıca ben Ace'in çok küçümsendiğini düşünüyorum çünkü kendisi hem bir D. hem de Roger'ın öz oğlu fazlasıyla potansiyeli var bu nedenle Cracker falan çok komik isimler olarak kalıyor.

Sanji'nin kaç dakika tuttuğunu bilmiyoruz, o sürede Marco ne yapıyordu bilmiyoruz ama 2,3 dakika değildir o sargılar rahat 30 dakikada açılırlar xD

Sanji eğer suiti de giymemişse gerçekten büyük iş yapmış. Aklıma Zoro'nun kolunda Usopp varken Jyabura ve Kaku ile dövüşmesi geldi.
Tüm dövüşler epey çabuk bitti. 30 dk geçse çok olay olurdu. Franky, robin falan 30 dk serbest düşünsene. Yıkımcılara 1 vs 5 dalardılar.

Aynısı kidd vs big mom için de geçerli. Sanji daha dövüşe başlamadan önce karşılaştılar. Yamato da kaido’yu tutmaya başladı. 30 dk offpanel geçmesi tuhaf olur.

Zoro’ya iksir verip kaldırmışlardır bence 2-3 dk’da. Sargı vakit kaybettirdiyse de sanji en baştan 1 vs 2 başlamadı zaten.

Tüm dövüşler epey çabuk bitti. 30 dk geçse çok olay olurdu. Franky, robin falan 30 dk serbest düşünsene. Yıkımcılara 1 vs 5 dalardılar.

Aynısı kidd vs big mom için de geçerli. Sanji daha dövüşe başlamadan önce karşılaştılar. Yamato da kaido’yu tutmaya başladı. 30 dk offpanel geçmesi tuhaf olur.

Zoro’ya iksir verip kaldırmışlardır bence 2-3 dk’da. Sargı vakit kaybettirdiyse de sanji en baştan 1 vs 2 başlamadı zaten.
Zaman konusunda sıkıntı var, Zoro 10 bölümdür yatıyor mesela, Sanji de baya oldu Queen ile karşı karşıya geleli. Yamato'nun yukarı çıkması ile aynı sayılardaydı galiba tam hatırlamıyorum.

2,3 dakika gibi bir süredir dövüşmüyordur Sanji, bunun ne kadarında Marco yoktu da 2v1 attı tamamen farazi bir sonuç çıkaramayız. Bir sürü olay oldu, olayların eş zamanlı olması ancak süreyi kısaltabilir ki buna dair bir söylem de geçmedi bildiğim kadarıyla, mesela Robin ve Franky dövüşleri eş zamanlı geçmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 44)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık