Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Moderatör tarafında düzenlendi:
Luffy ve Zoro, Rayleigh ve Mihawk'tan aldığı eğitimle bazı rakiplere karşı çok zorlanmışlardı.
Sanji, Ivankov denen transseksüelden aldığı eğitimle King ve Queen ikilisine karşı koyabiliyorsa, Rayleigh vb benzeri adamdan eğitim alsaydı Luffy'den bile daha güçlü dönebilirdi herhalde.
Eyy Oda, senin bu Sanji ile derdin nedir? Adamı yeteri kadar rezil etmişsin, senin aklın başına geldi herhalde!

Kışkırtılmış Sanji'nin potansiyeli>>>Luffy'nin potansiyeli.

Luffy ve Zoro, Rayleigh ve Mihawk'tan aldığı eğitimle bazı rakiplere karşı çok zorlanmışlardı.
Sanji, Ivankov denen transseksüelden aldığı eğitimle King ve Queen ikilisine karşı koyabiliyorsa, Rayleigh vb benzeri adamdan eğitim alsaydı Luffy'den bile daha güçlü dönebilirdi herhalde.
Eyy Oda, senin bu Sanji ile derdin nedir? Adamı yeteri kadar rezil etmişsin, senin aklın başına geldi herhalde!

Lütfüde potansiyel mi kaldı yav, bu arc aldığı 10. güç anca bir şeye benziyor :hhh:

Sanji’nin Mihawk’a secde ettiğini düşünsene. Roger seviyesinde dönerdi heralde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 109)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık