Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İbretlik gerçekten dün yapılan tartışmanın üzerine gerçekten ibretlik :fool:
Japoncası ile onlarca dakika İngilizcesi ile bir kaç düzine dakika ifadesini 21 dakika alan iyi yürekli arkadaşlarımız çok sağolun.

Vallaha kenarda bir yerde ağlar mısınız ne yaparsınız bilmiyorum.

En az 40 dakika Dellenmiş Kaido ile Normal Halinde savaş.

Yahu bunun nesiyle övünüyon yarım saat savaşmış hic bi hasar bırakamamış kaido'ya gördüğümüz kadarıyla tek tarfalı dayak yiyip paket olmuş :D
İçten hasarı dıştan görmek isteyen bir diğer iyi yürekli arkadaşım. Onu geçtim bu adamlar 40 dakika boyunca birbirlerine hep hasar bıraktılar diye bir şey yok. Savaşın ilk kısmı az çok genelini temsil edecekse adamlar sürekli h.haki ile temassız şekilde çarpıstılar demek olur bu. Yani o süre boyunca birbirlerine zaten vurabilecekleri açığı yaratamadılar demek olur.

Tek taraflı yarım saat boyunca dayak yiyip dayanabildi ise zaten ayrı bir helal olsun.

Oda zor zamanlardan geçiyor herhalde. Yoksa bu kadar da çuvallanmaz.
O kadar boşuna mı büyük büyük konuşturdun Zoro'yu ? Madem olmayacak niye büyük büyük konuşturup sonra da karakteri rezil ediyorsun ?

O lafları eden Usopp olsa bir şey demem ama bu fazla. Çatıya çıkartıp iki ışıklı mışıklı hareket yaptırtıp aşağıya attı karakteri.

Bm ile kaptan ve sağ kolu savaşırken Kaido niye tek rakiple savaşıyor? Kaido yeni nesil korsanların saldırılarını hafife aldı ve zarar gördü zayıflamış halini de Luffy indirdi dramasına hazırlanın, geliyor !

Son düzenleme:
Bm ile kaptan ve sağ kolu savaşırken Kaido niye tek rakiple savaşıyor? Kaido yeni nesil korsanların saldırılarını hafife aldı ve zarar gördü zayıflamış halini de Luffy indirdi dramasına hazırlanın, geliyor !
Bm ile iki kaptan savaşmıyor mu ne sağ kolu ? Kaido da şuan Yamatoyla savaşıyor ve oraya daha Marco gelecek gibi.

O demek en az 40, 21 olmasın :oleyo2:

Kendini kaptırmış dalga geçen bir Kaido. Sana daha dün anlattım bu olayı, yonkou tutmayı ama gelip hikaye anlatıyordun şimdi Lütfü'ye dokununca işin ucu birden kıymete bindi, daha bu başlık altında duruyor tartışmamız.

Amiralciler = Senin lütfücülüğün. Hatta onları bile geçtin.
İlk kanı sen döktün. Bizi karşına almayacaktın Rödtörer. :mad:

Ben king'in zoro'yu cok zorlicağnı düşünmüyorum nedense zoro'nun zorlandığı rakipler genelde onun kesmek de zorlandığı rakipler oluyo örnek mr1 kaku. pica'yı saymıyorum cünkü o kaçak dövüşen biriydi. King kaçak dövüşecek biri değil.

Üye silindi 7459

Ben king'in zoro'yu cok zorlicağnı düşünmüyorum nedense zoro'nun zorlandığı rakipler genelde onun kesmek de zorlandığı rakipler oluyo örnek mr1 kaku. pica'yı saymıyorum cünkü o kaçak dövüşen biriydi. King kaçak dövüşecek biri değil.
King burnundan getirecek Zoro'nun haberin yok. İksir dezavantajı da var yeşil oğlanın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık