Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1020 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Etmiyorlar göreceğiz bunu. Yardım alacaklardır dövüşte bu net bir şey benim açımdan.
Hiç unutmam Franky kim ki F6 alacak deniyordu. Eşleşme hayal, tayfadakiler onlarla eşleşmez diye. Aynısını King Zoro için yapiyon. Bu tutum 2 3 sene öncede kaldı Zoro Jacki bile anca alır tutumu xD 2021'e geldik bile

Sonra da bir daha karşısına çıkmaya cesaret edemedi ama. King aradan çıkardı Sanji'yi kolayca. Ayrıca King Queen'den üstün. Her tayfada bu böyle olan bir şey.
Üstünlük derken ? Ne kadar üstün ? Bana göre aralarında pek fark yok. Hem Kolayca diyorsun. Dövüş sahnesi vardı da, ben mi görmedim.

@Mercury hep o mu patlayacak biraz da sen patla xD
Daha patlamadım, varsa patladığım yorum atsınlar okuyalım. Söylemlerle gelmeyin bana :S

Hadi hadi sallama. Zoro yonko göremez diye dedin onu
Laa adam Yonkou ile karşılaşmadı ada turu atıp. Kılıçlar geldikten sonra anca karşılaştı ne hikmetse konuşturmayın beni şimdi...
Ondan sonra da olanlar ortada zaten ''Zoro Kaido'yu yenecek'' diyenler ortadan kayboldu birden. Ben Kaido'nun rakibi Luffy'dir dedim. Ada turu atıp kimseyle karşılaşmamasıyla dalga geçtik o ayrı onda da haklıydık ama o neydi öyle yav. :hhh:

Nasıl çıktın yaw? asdda Zoro, KAido ve Big Mom'ın ortak saldırısını anlık olsa bile durduracak, tüm kemikleri kırıkken Kaido karşısında kral haki açacak ona yara verecek dense yapar mı derdin? adsdas

Zoro bu yaptıklarının üstüne King'i alsa bile nasıl eşit olacaklar Sanji ile? adsdsa Çok fena patlıyorsun, patlayacaksın da... Ve bunları yapan Zoro, Mihawk'ı geçmek istiyor. ama Croco>Mihawk...
Yav Zoro mu yendi Kaido'yu ben mi kaçırdım bir şeyler? Hala hayal alaminde yaşıyorsun ya. Zoro saldırdı o kadar sonra hareket edemeyecek hale geldi ve yalandan bir ilaç icad edilip Zoro canlandırılacak şimdi. Sonra da King'e rakip olarak gönderilecek.

Burada Zoro Kaido'yu indirecek diyenler nerede? Onlardan bahset biraz. Ben yine haklı çıktım dediğimin hala arkasındayım. ;)
Zoro şunu ypacak bunu yapacak demek yerine daha net bir çıkarım olan ''Kaido'nun rakibi Luffy'dir çıkarımı yaptım'' tabi sen Zoro sevdalısı olduğun için bunlar ağır gelmiş olabilir sana. Hala patlıyorsun diyor :S

Onun dışında benim Croc>Mihawk dediğim 1 yorum paylaşsana burada. Ben sadece MF de olan durumlarını paylaşıp yorumlamışımdır. Senin yorumların karşısında bunlar gayet de Mangada geçen olaylar. ;)

Teşekkürler, şimdi anladım. @Sir Crocodile öyle düşünmese de bence kanat rastgele söylenmiş bir uzuv değil. Sanji'nin uçabilmesi ile kesinlikle alakası var.
翼 karakterinin etimolojisinde "tasuku" kelimesini karşıladığı yazıyor. Animelerde duyduğumuz "tasukete (yardım et)" deyiminin kökü.

翼 karakteri ile yazılınca fiilden isim oluyor, "yardım etmek, kurtarmak, destek olmak" gibi anlamlara geliyor, ama bu kelimenin asıl ve sık kullanılan anlamı kanattır.
SBS'te ve bölümde "her iki kanadı da" derken hem yardımcı hem de kanat anlamlarını aynı anda kullanarak kelime oyunu yapıyor.

Laa adam Yonkou ile karşılaşmadı ada turu atıp. Kılıçlar geldikten sonra anca karşılaştı ne hikmetse konuşturmayın beni şimdi...
Ondan sonra da olanlar ortada zaten ''Zoro Kaido'yu yenecek'' diyenler ortadan kayboldu birden. Ben Kaido'nun rakibi Luffy'dir dedim. Ada turu atıp kimseyle karşılaşmamasıyla dalga geçtik o ayrı onda da haklıydık ama o neydi öyle yav. :hhh:
Zoro Kaidoyu alamaz diye dalga geçmedin yeme bizi burada dkdjdkdh Zoro yonko göremez dedin xd İki yonko gördü ikisinin de karşısında dikildi. Ne hikmetse sizin beklentiler de birden değişti. Bu yaptıklarını yapar denildiği zaman dalga geçiyordun Pica görmüş adam yonkoya mı dalacak diye, iki yonkoya daldı yine dalga geciyon ben demiştim diye sjdjdkdbdj ne anladım ben bu işten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık