Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1019: Triserakopter

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla o saldırıyı suit olmadan yeseydi bir daha kolay kolay ayağa kalkabileceğini düşünmüyorum ben Sanji'nin. Dayanıklılık konusunda ahım şahım bir karakter değil.

Tam bölüm sürmese bile birkaç sayfa sürüyor en azından tek panel değil. Tepkime hızı mevzusuna gelirsek bu seride geleceği görebilen Luffy'nin yanından Gazelle Man Tama'yı kaçırdı. OP bu konularda dengeli bir seri hiç olmadı zaten. O yüzden tepki hızı kötü değil çok iyi olmayabilir sadece.

Queen dikkatini dağıtmasa King onu da yapamayacak senin gözünde yani.. Uçabilen adam bu yahu bu nasıl bir itibarsızlaştırma çabası böyle. Ayrıca Luffy Katakuri ile savaşırken 500 milyondu ödülü. Arc sonu 1,5 milyar oldu. Marco dediğin adam amirale kafa tutuyordu o ödülüyle.

Birlikte durduramadığı diyorsun da Jinbe Katakuri'nin zayıflığını biliyordu zaten hemende Luffy'i elinden kurtardı. Kata sinir oldu gücümü analiz etmeyi bırak diye. Adamın ne saldırı gücü ne dayanıklılığı fazla yok. Kaç saat indiremedi Luffy'i. Zaten en düşük ödüllü sağ kolda Katakuri. Hayatında dövüştüğü en güçlü rakip WCI Luffy büyük ihtimalle. İzo'yu da fazla hafife alma istersen. İchiji'den ne eksiği var bu adamın.

Sağ kolu bırak Kaido bile bir şey yapamadı ki. Aynı Katakuri'nin önceden gördüğü halde Çay Partisi baskını başlarken bunu durdurabilmenin hiçbir yolu yok demesi gibi xd

Nasıl dayanıklılık olarak üst düzey değil.Kırık kaburgayla dövüşen adam Sanji.Gazelle Man örneği ile King örneği alakasız.King direk kombatta tepki veremiyor.Hareket hızı değil bu yani.Dostum kavramlardan haberin var mı senin emin değilim.King'in Marco'nun kanadını kesebilmesini argüman olarak sunan sensin zaten.Tek başına yapmadığını söylüyorum sadece ben.

Katakuri dövüşü sonrasında 1.5 milyar ödüle sahip oldu o Luffy.Herifin daha üzerine p.up alıp 1.5 olması gibi bir durum yok yani.Ödüller %100 güç yansıtan bir şey değil ayrıca.Birden fazla etmen barındıran,yazarın bile üzerinden güç çıkarımı yapmanın zor olduğunu söylediği sayılar sadece.

Attığın panelden sonra Kata onlarca Luffy arasından gerçeğini buldu.Sonrasında da Bege,Jinbei gibi adamların arasından Luffy'yi tekrae yakaladı yalnız.King'in olayının bunla alakası bile yok.King etkisiz kalıyor orda gayet.

Jinbei adamın mochisinin yapışkanlığından kurtardı sonrasında sadece.Gücünün zayıflığı dediğin şey bu.

Hayatında dövüştüğü en güçlü kişi WCI Luffy olan adamın kardeşi savaşta daha önce Marco'yla kaç kere karşılaşmış xd.İchiji dediğin adam çizilen panelde Peros'a üstünlük kurabilen birisi.Peros da Carrot+Wanda'yı yaralı başladığı dövüşte sulong hallerine rağmen yenip,Brook+Chopper'ı teklemiş birisi.İzo'dan güçlü bir adam bariz şekilde.

Dayanıklılık olarak düşük bulduğun adam toplamda 13,14 tane g4 darbesi alıp,11 saat dövüşen birisi,bunun son 3 saatinde de kafası kadar açık yarayla dövüştü.Ki bu adam zoanlar gibi kolay kolay darbe alan birisi değil.

Saldırı gücü olarak da g4 seviyesinde ataklara sahip,Mogura atağı düzgün denk geldiğinde Luffy gibi birisinin bile işini tek seferde bitirebilecek kadar güçlüydü o arc içinde.Luffy'yi de 2 round yendi zaten.Son roundta bile p.up almış Luffy'ye az da olsa üstündü.Aynı adam uyanış da kullanamadı hızdan dolayı.

En önemlisi de Ray gibi bir adamın bile en güçlüler arasında sayılı dediği birisiydi Kata.Who ile Sasaki'nin bile göz koyduğu koltuktaki adam ile arasında bariz tasvir farkı var XD.

O kadarını anca Oden gibi Zoro ve üstü adamlar yapabileceği için problem yok.Ne yapalım yani Oden önüne geleni kesiyor ama Enma hallediyor ona dikkat çekiliyor mu diyelim.Zoro da o alt sınıra ulaşmış ki artık bunları yapabiliyor öyle bakmak lazım.
He önüne gelen G4 yapabilirdi ama şimdi olay kullanıcı oldu öyle mi.:D

Orada teknik haki harcamıyordu di mi?:(

O kadarını anca Oden gibi Zoro ve üstü adamlar yapabileceği için problem yok.Ne yapalım yani Oden önüne geleni kesiyor ama Enma hallediyor ona dikkat çekiliyor mu diyelim.Zoro da o alt sınıra ulaşmış ki artık bunları yapabiliyor öyle bakmak lazım.
Şöyle geleyim sana. Daha Rosa'da kesemeyeceğim hiçbir şey yok diyen adam ne diye Enmaya sığındı da kendi kılıçlarına güvenmedi? Çatıda Enmanın reklamı yapıldı, üzerinde duruldu. Zoro'nun da gücünü eklemesiyle tekrar tanıtıldı.

He önüne gelen G4 yapabilirdi ama şimdi olay kullanıcı oldu öyle mi.:D

Orada teknik haki harcamıyordu di mi?:(
Önüne gelen g4 yapabilir nerede dedim.Enma’nın şartlarından biri kullanıcı zaten.G4 açıklamadan bilemeyiz.Belki herkes yapar ama 30 saniye sürer o belli değil.Kinemon daha alırken kılıç için zayıfsın yanlış anlama diyordu Zoro’ya.
Şöyle geleyim sana. Daha Rosa'da kesemeyeceğim hiçbir şey yok diyen adam ne diye Enmaya sığındı da kendi kılıçlarına güvenmedi? Çatıda Enmanın reklamı yapıldı, üzerinde duruldu. Zoro'nun da gücünü eklemesiyle tekrar tanıtıldı.
O lafı söylerken hakin benden yüksek değilse diyor.Kaido’nun hakisi Zoro’dan yüksektir.Kılıçları işe yaramaz yani kesebilecek bile olsa.Enma daha önce test edilmiş kesme problemi yaşamıyor doğru kullanma becerin varsa eğer.

Önüne gelen g4 yapabilir nerede dedim.Enma’nın şartlarından biri kullanıcı zaten.G4 açıklamadan bilemeyiz.Belki herkes yapar ama 30 saniye sürer o belli değil.Kinemon daha alırken kılıç için zayıfsın yanlış anlama diyordu Zoro’ya.

O lafı söylerken hakin benden yüksek değilse diyor.Kaido’nun hakisi Zoro’dan yüksektir.Kılıçları işe yaramaz yani kesebilecek bile olsa.Enma daha önce test edilmiş kesme problemi yaşamıyor doğru kullanma becerin varsa eğer.
Yani bilemiyorum. Tamam, tabi ki kılıcın kullanımı için kullanıcı önemli fakat orada bana da enmaya dikkat çekilmiş gibi geldi.

Bu forumda birileri ile konuşmak için muhabbet olma şartı olduğunu hatırlamıyorum. Ben akıllıyımdır veya değilimdir orası ayrı konu ama madem konuyu kapatma derdindesin niye paragraf yazıyorsun arkadaş :D Konuyu kapatmak istediğin için daha fazla yazmayacağım iyi geceler iyi forumlar :sapkali:
Konuşma ayrı hakaret ayrı. Benim Oden konusuna attığım bir video da yönetim tarafından silindi. Sebebine de konuyla ne alaka? Yazılmıştı. Yine dans espirisi idi. Bu olayı üst üste yaşıyorum. Sinirlenmem normal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık