Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1019: Triserakopter

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5 perdelik tiyatro olayı teori. Çıkmadı işte. Üçten dörde çoktan geçmiştik yoksa, bir sürü sahne kapatacak olay yaşandı. Herkesin kesin olarak o olacak bakışını anlamadım hiç.
Aslında bir kanal farklı yorumlanmıştı. Her yeni dünya arci eskiden bir arca pararel ilerliyor diye.
Arc 1 thriller bari
Arc 2 impel down
Arc 3 marineford
Revire Sabondy
Act 4te savaş sonrası arc gibi olur işte

Şu perde muhabbeti ile ilgili çoğu kişi 3 bölümlük reverie aralarını unutuyor bu yüzden perde normalden 3 bölüm geç geleceğini düşünüyorum

Bu sapık çakma robot General Franky şöyle sağlam böyle sağlam dememiş miydi ? Baby 5 bıçağı saplayınca saşırıyordu felan. Neymiş şimdi kullandığı metal hava civa mıymış ?

Katılıyorum, gayet Ennies Lobby sitili vs ler görüyoruz ve nedense insanlar beğenmiyor. (Sasakinin uçmasına laf edenler lütfen Ennies Lobby’deki Kaku’nun neler yaptığına birdaha baksın)

yamato konusunda, eğer Sulong minkleri görmemiş olsaydık belki etkileyici gelebilirdi.
Güncel okumak farkettiriyor biraz. EL'yi 2 günde hepsini toplu okuma ile Wanoyu ayda 2 bölüm okuma aynı olmuyor. Ondan beğenilmiyor. Wano bitince daha toplu durur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık