Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1019 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 7459

Eğittiği adamı kör etmesi garip değil mi? O kadar kendini kaptırsa daha kötü yaraları olurdu bence.

Tabi dediğin olabilir ama ben yakıştıramıyorum. East blue’dan sonra tekrar dövüştüğünde mihawk’ı yenmeli bence. Tekrar tekrar yenilmemeli. Sözü var bi daha yenilmeyeceğim diye.
Zoro gibi mücadeleci bir adam o 2 yılın sonunda Mihawk'a duello teklifi etmemesinin imkanı yok. Kuina ile 2001 defa duello yapan ve Kuina ölmese hiç durmadan teklif edecek bir adam sonuçta
Zaten farkettiysen Zoro daha bir ciddi döndü. 2 yıl sonundaki duelloyu da yenilince hayalinden ne kadar uzak olduğunu farkedip yoluna daha ciddi bir şekilde devam ettiğini tahmin ediyorum.
Tıpkı Baratie sonrası Zoro ile baratie önce Zoro'nun arasındaki fark gibi.
Dolayısıyla Baratie'de vücuduna çizik atan Mihawk bu sefer gözünü almıştır Zoro'nun. Tabii o Mihawk gibi dövüşen babun da almış olabilir. Bu da 2. bir ihtimal.

Zoro gibi mücadeleci bir adam o 2 yılın sonunda Mihawk'a duello teklifi etmemesinin imkanı yok. Kuina ile 2001 defa duello yapan ve Kuina ölmese hiç durmadan teklif edecek bir adam sonuçta
Zaten farkettiysen Zoro daha bir ciddi döndü. 2 yıl sonundaki duelloyu da yenilince hayalinden ne kadar uzak olduğunu farkedip yoluna daha ciddi bir şekilde devam ettiğini tahmin ediyorum.
Tıpkı Baratie sonrası Zoro ile baratie önce Zoro'nun arasındaki fark gibi.
Dolayısıyla Baratie'de vücuduna çizik atan Mihawk bu sefer gözünü almıştır Zoro'nun. Tabii o Mihawk gibi dövüşen babun da almış olabilir. Bu da 2. bir ihtimal.
Babun mabun yok la, onları zaten indirmişti eğitime başlamadan, yanlış mı hatırlıyorum :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık