Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oda yine aptal aptal bilgiler sunup kafamızı kirletmezse jimbeinin savaşı temiz olacak bende öyle istiyorum banane gelmiş gomu gomu tanrı falan diyorsun dövüşün bitsin ya sürekli bir gizem

Nika is a female name in Persian, language meaning "very good" and "pure crystal water", it derives from "Nik" meaning "Good", "True" and "Chosen".

Nika Pers kökenli bir kız ismi, "çok iyi" ve "saf kristal su" anlamlarına gelir. "İyi, Gerçek, Seçilmiş" anlamlarına gelen Nik kökünden gelir.

In Slavic countries the name comes from the Ancient Greek goddess of victory "Nike"

Slav ülkelerinde ise Antik Yunan mitolojisinde zafer tanrıçası Nike'tan gelir.

Japoncada ise birkaç farklı anlama gelebilir.

Bunlar benim mantıklı bulduklarım:

丹華 Kırmızı çiçek
仁香 İyilik kokusu

Nika is a female name in Persian, language meaning "very good" and "pure crystal water", it derives from "Nik" meaning "Good", "True" and "Chosen".

Nika Pers kökenli bir kız ismi, "çok iyi" ve "saf kristal su" anlamlarına gelir. "İyi, Gerçek, Seçilmiş" anlamlarına gelen Nik kökünden gelir.

In Slavic countries the name comes from the Ancient Greek goddess of victory "Nike"

Slav ülkelerinde ise Antik Yunan mitolojisinde zafer tanrıçası Nike'tan gelir.

Japoncada ise birkaç farklı anlama gelebilir.

Bunlar benim mantıklı bulduklarım:

丹華 Kırmızı çiçek
仁香 İyilik kokusu
Kız ismiyse demek ki Luffy geçmiste kadınmış. Crocodile için olan teori Luffy'e vurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık