Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak işte valla helali var bu yonkouların lastik meyvesi yemiş luffy bile bu hale giremiyorken zoroyu bu hale soktular :hhh:
Sanji boşuna o kadar tahta ve bandaj kullanmadı direkt choppere götürecekti normalde ama her kaldırdığında Zoro elinden kayıyordu diye mecbur bir kalıba koyup götürdü.
Valla kral bence dersine biraz çalışman lazım. Ama şunu bilki forumda zoronun kemik muhabbeti değil luffynin kucak muhabbetini konuşmak yasak oldu.

Neden yasak olduğunun sebebini sende biliyorsundur. Şimdi o kadar toksikleştikten sonra başkalarının yapmayacağını düşünmek saflık olmaz mı?
Valla ben denk gelmedim açıkçası kufur ve ağır hakaret içeren kucak muhabbetlerine eoey yorumu da okurdum. Neden yasaklandı bilmem ama benim fikrime göre bunun sebebi luffy fanı olan bazı kişilerin , espriyi veya kendi kullandıkları saldırıyı , başkası ona vurunca girdiği triplerdir.

bak zoro bandaja sarılınca ilk zoro montajlarını atan bendim mesala . Eğer birisi yaptığı şeyi kaldıramıyor ise kendisininde yapmaması lazım.

tabi bilmediğim sebepler yüzünden yasaklanmış olabilir.

Valla ben denk gelmedim açıkçası kufur ve ağır hakaret içeren kucak muhabbetlerine eoey yorumu da okurdum. Neden yasaklandı bilmem ama benim fikrime göre bunun sebebi luffy fanı olan bazı kişilerin , espriyi veya kendi kullandıkları saldırıyı , başkası ona vurunca girdiği triplerdir.

bak zoro bandaja sarılınca ilk zoro montajlarını atan bendim mesala . Eğer birisi yaptığı şeyi kaldıramıyor ise kendisininde yapmaması lazım.

tabi bilmediğim sebepler yüzünden yasaklanmış olabilir.
Ağa dediğin meselenin aynısı Zoro fanlarının çoğunda gördüğüm mesele adam daha belki 10 bölüm önce luffye kalkması üzerinden falan hoşnutsuzluk bildiriyor aynısı kendi sevdiği karakterin başına gelince bunu çok değişik şekillerde savunmaya ve milletede kabullendirmeye çalışıyor. Bu durumdan açıkçası rahatsız oluyorum. Ya eleştirin her karakteri kapsayacak yada hiç yapmayacaksın olay bu kadar basit.

Ağa dediğin meselenin aynısı Zoro fanlarının çoğunda gördüğüm mesele adam daha belki 10 bölüm önce luffye kalkması üzerinden falan hoşnutsuzluk bildiriyor aynısı kendi sevdiği karakterin başına gelince bunu çok değişik şekillerde savunmaya ve milletede kabullendirmeye çalışıyor. Bu durumdan açıkçası rahatsız oluyorum. Ya eleştirin her karakteri kapsayacak yada hiç yapmayacaksın olay bu kadar basit.
Valla ilginç bi durum ne diyim. Ancak bu olayın bu kdr büyümesinde herkesin etkisi vardır muhtemelen. Neyse geçmiş geçmişte kaldı. Yeni materyaller bulmak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık