Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jinbei'nin 2 yıl önce Luffy tarafından yenilen bir adama karşı kolayca kazanması gerekiyor.
Who'nun meyvesi, Lucci'nin meyvesini parça parça eder. Ayrıca bütün teknikleri biliyor, Shiganı kılıçla bile yapıyormuş. Bence Lucci'den çok daha güçlü bile olabilir. Normal haliyle bile Lucci seviyeyse Antik Zoan'yla onu da alt edecek seviyedir.

-İlacın etkisi geçtiğinde çektiğin acının 2 katı acı çekiyormuşsun.

arkadaş bu adam Luffynin bütün acısını alıp "Nanimo Wakatta" demiş adam 2 katı hasar neye yarar.

Bir tane arkadaş var forumda. Forumun %50'ini engellemiş ama Zoro fail olunca engellediği kişinin yorumlarına bakıp sonrasında atılan yorumlara ithafen aklı sıra laf sokmaya çalışıyor. Ben bu kadar üzülmemiştim kimsenin adına :D:D:D:
Bu tarz yorumlar görünce daha da keyif alıyorum aşırı acıtmış olmalı Zoro'nun iksir içmesi :D:D::D Zoro arc sonu 2 kat acı yaşayacak ama bazı fanlar daha şimdiden o acıyı hissetmeye başlamış ımmmm--hhhh :D:D:

Üye silindi 7459

Zoro bir nedim uyuşturucu kullanıyor diyebilir miyiz?
Hem tanriya şirk koş hem şeytanli meytanli saldirilar kullan hem uyuşturucu kullan hem içki köpeği ol hem de Sanji'ye düşman ol. 7 ölümcül günah gibi bir sey bu Zoro anasini satayim. Evladimin zoro gibi arkadasi olmasini istemezdim

Zoro bir nedim uyuşturucu kullanıyor diyebilir miyiz?
Hem tanriya şirk koş hem şeytanli meytanli saldirilar kullan hem uyuşturucu kullan hem de Sanji'ye düşman ol. 7 ölümcül günah gibi bir sey bu Zoro anasini satayim. Evladimin zoro gibi arkadasi olmasini istemezdim
Bide mazoşist çıktı üstüne 2 katı acı çekeceksin demiş düşünmeden içmiş :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık