Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte yüce gönüllüğümden bol keseden veriyorum herkese...

Tek başına Jack ve Queen'i alır ? Kanıt, argüman ?? Kariyerinde seviyesini gösterecek bir karşılaşma var o da Jimbe savaşı. Çünkü Teach ve Sakazuki'ye ezildi. Ben ölmeden önce Jimbei'nin çok üstünde bir adam olduğunu sanmıyorum.
Teach'e ezildi mi? Adam karanlık meyvasıyla sağ kol üstü zaten one ne yapsın? Ace'de kral haki de var mis. Gariban Jack ve Queen bu adama bir şey yapamaz. Senin argümanlar eskinin argümanları tikveş. Gerçeklerin bir gün gün yüzüne çıkmak gibi bir huyu vardır. ;)

Teach'e ezildi mi? Adam karanlık meyvasıyla sağ kol üstü zaten one ne yapsın? Ace'de kral haki de var mis. Gariban Jack ve Queen bu adama bir şey yapamaz. Senin argümanlar eskinin argümanları tikveş. Gerçeklerin bir gün gün yüzüne çıkmak gibi bir huyu vardır. ;)
Yok Acein suçu yok zaten. Sakazuki ve Teach iki tarafın zirvesi olacak adamlar. Ace yaşasa o da Şuanki Luffyden aşağı olmazdı. Erken öldü reis.

Who eski cp9 ajanı, 12 sene önce hükümet tarafından taşınan gemide lastik meyvesini koruyamadı diye hapsedilmiş. Rob Lucciye kıyaslanacak şekilde dahi sayılır imiş.
Komutan ligindeki adamların yerine geçeceği vurgulanan Who's who, Rob Lucci namıyla yüceltilmeye çalışılıyor. Rob Lucci komutan seviyesi confirmed.
-Who's Who CP9'dayken Rob Lucci seviyesinde olduğunu söylüyor.
2 yıl önceki karakterler beni üzmeyecek artık bundan en ufak şüphem yok. Oven, Daifuku kim ? Rob Lucci, Crocodile, Magellan, Gecko Moriah kim ???

Üye silindi 7459

Bildigin mmorpglere dondu lan One Piece adam iksir icecek ve guclenme alacak ama onun da bir dezavantaji var.
Enmaya da +9 basar yakında , aman zoro kardesim demirci tam alnini silerken bas , itemi yakma ihtimalin azaliyor.

Tükürdükleri 4 deniz ve yeni dünyanın tüm denizlerine musilaj olacak Luffy, aldığı torpillerin zekâtını verse en az 82066398134 fakir amiral seviyesi olurdu. Siz bunlara mı üzüleceksiniz yoksa Luffy'nin o kadar torpil almasına rağmen tek yemelerine mi, ezikliklerine mi üzüleceksiniz onu düşünün asdfadfs. Gafiller.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık