Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sahalara dönecek olması bizi rahatsız etmez ama dönme şekli Zoro fanlarını çok rahatsız edecek dfjgkdfgjdfjg

Luffy bile dayak yiyip dayak yiyip sıfır kilometre dönmemişti hiç bir zaman sdjfkh Ulan Zoro sen ne ballı adamsın. Ağzına bal kavanozu sokmuşlar resmen. Tüm arılar senin için çalışmış resmen sdjfkhsdhfg
Hadi hadi baya rahatsız olmuşsun :hhh:

Reis sahalara dönünce alacak tozu dumanı bize bir şey kalmayacak diye dövünüyorsun.

Rob Lucci'nin lider çıktığı yazınca kesin bir ifadeymiş gibi anlaşıldı :/
Rob Luccinin lider çıktığı bir senaryoda artık serinin şu noktasına gelmişken Cp0 kadar yeni dünyanın başından beri vurgulanan bir organizasyonun başı Komutan ligi çıkmayacak öyle mi ? Buna gülerim işte. Hele kaku bile var organizasyonda muhtemelen lider de o
Senaryoda, muhtemelen... Ben kesinlik ifadesi bulamadım :S

Hadi hadi baya rahatsız olmuşsun :hhh:

Reis sahalara dönünce alacak tozu dumanı bize bir şey kalmayacak diye dövünüyorsun.
Yav hadiii yaaa haddiiii yaaa sdkfjdg demagoji yapma bana yemezler :D

Dayak yiyem, kemiklerim kırılsın. Hoooop oradan bi iksir, şuradan bi kocakarı macunu Immmm-hhh misss gibi oldum getirin bana oradan King'i :D:D:D:

Mmporg mevzularına girmediğimiz kalmıştı o da oldu çok şükür. :ehe: Bu işlere girmek yerine Zoro'yu sürüngene çevirmemeyi düşünseydin be Oda...

Oha be kardeşim biraz fazla değil mi?
İşte yüce gönüllüğümden bol keseden veriyorum herkese...
Ace tek başına Jack ve Queen'i alır. Hala patlıyorsun. Kendini imhaya mı programlandın yoksa?
Tek başına Jack ve Queen'i alır ? Kanıt, argüman ?? Kariyerinde seviyesini gösterecek bir karşılaşma var o da Jimbe savaşı. Çünkü Teach ve Sakazuki'ye ezildi. Ben ölmeden önce Jimbei'nin çok üstünde bir adam olduğunu sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık