Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy nin göğsündeki X şeklindeki yara One Piece'in aslında Luffy'nin içinde olduğunu gösteriyor. Yani Raftel aslında Luffy.
Bence o X işareti ile hazinenin gömülü olduğu yer arasında bağlantı var. Bizimkiler Raftel'e ulaştığında X işareti sızlamaya başlayacak ve hazineye yaklaştıklarında çok, hazineden uzaklaştıklarında az sızlayacak. Şu an Raftel'den çok uzak olduklarından hiç sızlamıyor mesela.

Bağnazlık modern dünyanın en büyük sorunu.

İnsanlar kendi doğrularından ne yazık ki kurtulamıyorlar.

Neyse sen Yamato'nun kaplan çıkacağına kendini çok inandırmışsın.Bu aşamada sana yardımcı olamayacağım.

Ha bu arada Yamato kaplan çıkabilirde ancak kaplumbağa çıkınca ne kadar üzeleceğini tahmin bile edemiyorum.
Senin anlayış kapasitene göre yazıyorum, bak dikkatli oku. Ben Yamato kesin kaplan çıkacak diye bir şey yazmıyorum.

Smilodon kaplan değildir diyorum. Kaplanlar Pantherinae diye geçiyorken Smilodon machairodontinae olarak geçiyor. Herhangi bir bilimsel bağları yok. Bu yüzden bir tayfada iki tane kaplan olmaz önermen boktan ve aşırı dayanağı olmayan bir şey. Bu da Yamato'nun kaplan çıkmasından bağımsız bir durum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık