Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Yamato diyordum da Yamato oyalama taraftarı çıktı. Bir şekilde 1v1 planı varsa Oda'nın, nihayetinde olur ama gönül ister ki Marco gibi biriyle beraber çalışsın Luffy. Galibiyeti de mantıklı olur hem.
1V1 atıp bu şekilde kazanırsa, daha sonraki arclarda düşman skalasında sorun yaşar. Sonraki arclarda aynı anda 2-3 tane amiralle falan dövüşmesi gerekir Kaido'yu temiz bir şekilde devirirse. Bu tarz bir durum bu tip mangalarda epey önemli ve bu yüzden 1v1 atacaklarını düşünmüyorum.

1V1 atıp bu şekilde kazanırsa, daha sonraki arclarda düşman skalasında sorun yaşar. Sonraki arclarda aynı anda 2-3 tane amiralle falan dövüşmesi gerekir Kaido'yu temiz bir şekilde devirirse. Bu tarz bir durum bu tip mangalarda epey önemli ve bu yüzden 1v1 atacaklarını düşünmüyorum.
Daha karakter ilk tanıtıldığında bu mesele kesinleşmiş birşeydi bu adamın kimse teke tekte kaybetmemesi boşuna söylenen birşey değil biri gelecek ve onu teke tekte yeneceğini açık açık söyledi düşman sıkıntısı hiç çekeceğini sanmıyorum daha yolu var.

Lütfü de çapsız gibi dayak yemese sözünü tutardı çatıda, şimdiye kadar milyon kere ölmüştü lütfü hiç hikaye anlatmayın hadi iyi geceler ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık