Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ee dövüş mü gördükte konuşuyoruz bu eminlik nereden geliyor. Daha önceki arclarda görmediğimiz mesele değil şimdi farklı olacağını düşünmek değişik bir bakış açısı.
Kaido gibi sadece birkaç tane karakter olduğunu düşününce seride, sen de belki benim gibi bu kez farklı olacağını düşünürsün.

Kaido gibi sadece birkaç tane karakter olduğunu düşününce seride, sen de belki benim gibi bu kez farklı olacağını düşünürsün.
One piece en kötü 3/2lik kısmı bitmiş bir seri artık karakterlerin bilinen efsanevi insanlara yaklaşması lazım ki onları bile geçmeleri lazım varsayalım 500 bölüm kalmış serinin bitmesine kaç arc sığar yada kaç boss ?

Dövüş başlamadan lawın tayfayı suya gönderiyor zaten hazırlamış o işi ama kalkıp ta minklerin saldırıya uğradığı sırada bile kullanmadığı adını duymadığımız bir nesneyi şuan zoroya vermesi hiç akıl karı değil.
Kullanmadıkları ne malum. üstelik ilacı öneren kişi bi mink yan etkisi yüzünden kullanmamış olabilirler

Kullanmadıkları ne malum. üstelik ilacı öneren kişi bi mink yan etkisi yüzünden kullanmamış olabilirler
Ağa kendin düşün saldırıya uğramışsın birini canın pahasına koruyorsun içer misin içmez misin? Eğer o sırada içtikleri birşey olsa bunu daha ilk zooda gösterirdi sonuçta böyle şeyleri seven bir mangaka kendisi buda direkt olarak sonradan eklendiğini kanıtlıyor.

One piece en kötü 3/2lik kısmı bitmiş bir seri artık karakterlerin bilinen efsanevi insanlara yaklaşması lazım ki onları bile geçmeleri lazım varsayalım 500 bölüm kalmış serinin bitmesine kaç arc sığar yada kaç boss ?
Arc veya süre konusunda Oda'ya güvenmiyorum. Canının istediğini yapıyor adam, seriyi uzatabilir veya kısa tutabilir. Ama finale kadar Kaido'dan sonra 3-4 kişiyle çok ciddi biçimde kapışır. Arada yine ufak tefek savaşları da olur.(Craker gibi)

Arc veya süre konusunda Oda'ya güvenmiyorum. Canının istediğini yapıyor adam, seriyi uzatabilir veya kısa tutabilir. Ama finale kadar Kaido'dan sonra 3-4 kişiyle çok ciddi biçimde kapışır. Arada yine ufak tefek savaşları da olur.(Craker gibi)
Zaten o düzlemde baktığında luffynin kaidoyu teke tekte indirmesi lazım çünkü serinin devamında kaidodan çok daha güçlü isimler olacak ve luffy bunların hepsini yenip zirveye çıkacak.

Ağa kendin düşün saldırıya uğramışsın birini canın pahasına koruyorsun içer misin içmez misin? Eğer o sırada içtikleri birşey olsa bunu daha ilk zooda gösterirdi sonuçta böyle şeyleri seven bir mangaka kendisi buda direkt olarak sonradan eklendiğini kanıtlıyor.
Serie de her şey sonradan ekleniyo bu luffy dofa karşi neden snakeman kullanmadı demek gibi. Ama neyse zaten önmli değil zoro arcı kapatmadı bana yeter king veya kaido ile son şovunu yapsın tamamdır. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık