Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sende tonakai buldun tanukisini arıyorsun. Koca orduyu virüsten temizleyim, üstüne sol kolu tutayım can hıraç çabalayım, üstüne zoroyu zou mesir macunu ile ayağa dikeyim yine de yaranamayım. Sanji tayfaya geldiğimde acil durum yemeği olarak görünce keşke kesseydi beni de bu lafları işitmeyeydi kulaklarım. Oy ben nerelere toynaklayam, kimleri tepikleyem.
Kardeşim senden özür diliyorum :) Bu arc Choppper hakkında olumsuz bir yorum yapmayacağım.

Sanırım Zoro iyileşince Kaido vs Zoro+ Luffy izleyeceğiz. Law+Kid vs BM denklemine de uygun. Tahminimce BM asla düşmeyecektir ama Kid ve Law net bir yenilgi almayabilir. Kaido uzun bir süre savaştığı için Zoro ve Luffy(daha çok Luffy) averaj bir zafer kazanacaktır.

Sanırım Zoro iyileşince Kaido vs Zoro+ Luffy izleyeceğiz. Law+Kid vs BM denklemine de uygun. Tahminimce BM asla düşmeyecektir ama Kid ve Law net bir yenilgi almayabilir. Kaido uzun bir süre savaştığı için Zoro ve Luffy(daha çok Luffy) averaj bir zafer kazanacaktır.
King ve Queen vs Zoro ve Sanji. Marco ve Luffy beraber girsin Kaido'ya, Marco arada BM'a da yardıma gidebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık