Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Coby1

Ben bir şeyi anlamıyorum zamanında CP9 en güçlü adamı Rob Lucci'yle denk olduğunu söyleyen Who's Who Gomu Gomu no mi gibi bir meyveyi kaybetti diye neden hapse girsin öyle aman aman bir meyvede değil hadi logia olsa anlarım ama CP9 için bu kadar değerliyse Who's Who'yu niye harcadılar?

Ben bir şeyi anlamıyorum zamanında CP9 en güçlü adamı Rob Lucci'yle denk olduğunu söyleyen Who's Who Gomu Gomu no mi gibi bir meyveyi kaybetti diye neden hapse girsin öyle aman aman bir meyvede değil hadi logia olsa anlarım ama CP9 için bu kadar değerliyse Who's Who'yu niye harcadılar?
Madem korunması gereken çok önemli bir meyve yollasana peşinden bir amiral. Who's who kim?

Coby1

Madem korunması gereken çok önemli bir meyve yollasana peşinden bir amiral. Who's who kim?
Ayn ama bence onlarda geleceğin yonkosuyla karşılaştıklarını fark etmediler ama Shanks durduk yere donanma gemisine saldıracak bir herif değil büyük ihtimal bunlar korsan bayrağını gördü saldırdılar Shanks'da aldı hepsini.

Rob Lucci Pluton'u kaybetti, Enies Lobby'nin yıkılmasına engel olamadı, Nico Robin gibi hükumet için büyük önem arz eden karakterin kaçmasına engel olamadı. Şuan cp 0.

Laf olsun peynir gemisi yürüsün. Lastik meyvesi şunlar kadar değerli değildir. Sodanın esrar perdeleri işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık