Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen daha büyük skandal. Ben Luffy yumruk adamı dediğimde KARİTORİ Luffy'nin yumruklu dövüşme zorunluluğu meyveden geliyor gibi bir şey demişti. Luffy düz yumruk atıyor ona zor diyor bakalım Zoro döndüre döndüre daha şekilli kullanmış buna ne diyecek?
Zoro fanları Zoro fanı olmazdı böyle olsa.

Aynen daha büyük skandal. Ben Luffy yumruk adamı dediğimde KARİTORİ Luffy'nin yumruklu dövüşme zorunluluğu meyveden geliyor gibi bir şey demişti. Luffy düz yumruk atıyor ona zor diyor bakalım Zoro döndüre döndüre daha şekilli kullanmış buna ne diyecek?
O tercih meselesi. Meyvesinde illa yumruklarını kullanacak diye bir şey yok ki. Daha Wano'da Luffy eline kılıç aldı. Kullanmayı bilse kullanırdı gitti kabzasıyla yumruk attı. :hhh:

Ve yine Luffy ile ekarte edelim bari durumu. Nightmare halinde hem yumruk hem kılıç kullandı. :D

O değil Sanji fanları işini bilmiyor. Başlardım ben olsaydım kral hakisi olmasa Sanji Zoronun üstü olacaktı demek propagandasina

Enma ve iksir Oda'nın sıvamalarıdır. Adam p-up verecek ama panelden tasarruf etmek için +9 verdi eline çocuğun. Karakterle pek bir ilgisinin olduğunu düşünmüyorum.

Luffy gibi kutsanmış JoyBoy değil kendisi. Zoro'nun Wano'da soylu bir aileden geldiğini öğrenmediğimiz sürece pek bir sıkıntı olacağını sanmıyorumş.

Seride Luffy ve Zoro torpillerini denk gören ağır fanboydur. Bu kadar da olmaz.
Ben postumda denk demedim de denk olmasın. Gerek yok zaten. Bu arkadaş soylu bir aileden gelmiyorsa nereden geliyor bu kral haki ? Luffy kontenjanıyla kral haki sahibi olan bir adam varken elde Luffy, Zoroya göre torpilli gibi bir eleştiri yapamazsın.

Ben postumda denk demedim de denk olmasın. Gerek yok zaten. Bu arkadaş soylu bir aileden gelmiyorsa nereden geliyor bu kral haki ? Luffy kontenjanıyla kral haki sahibi olan bir adam varken elde Luffy, Zoroya göre torpilli gibi bir eleştiri yapamazsın.
Luffy'i bırak opu diğer anime, manga, çizgi roman kahramanlarıyla kıyasla hepsini topla hepsinden daha torpillidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık