Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak gomu gomu no en dandik meyve diyenler vardi. Biriyle tartışıyordum en son kemikleri bile kırılmıyor haki darbesine rağmen. Bir tek BB ile iken çok ciddi damange yedi gibi oldu tahminen o da doğrudan meyveyi iptal ediyor.

Yabancı bir forumda görmüştüm.
Bb vs luffy olayında bb uzayı temsil ediyor ve gucü Karadelikten geliyor diye. Luffy ise lastik ve uzayı bükerek BB yami yami no misini onun aleyhine kullanacak.

Bak gomu gomu no en dandik meyve diyenler vardi. Biriyle tartışıyordum en son kemikleri bile kırılmıyor haki darbesine rağmen. Bir tek BB ile iken çok ciddi damange yedi gibi oldu tahminen o da doğrudan meyveyi iptal ediyor.

Bb vs luffy olayında bb uzayı temsil ediyor ve gucü Karadelikten geliyor diye. Luffy ise lastik ve uzayı bükerek BB yami yami no misini onun aleyhine kullanacak.
Çıkar bu büyük ihtimalle. BB karanlığın içine insanları hapis edebiliyor, Luffy karanlığı büküp ona anti muhabbeti yapar.

o kadar fizik kurallarına girmez oda tüm karakterler havada uçuşuyor seride

İksir sadece iyileşmesine yarıyor, güç artışı sağlamıyor yani.Zoro King'i alırsa yine kendi gücüyle almış olacak, söyleyeyim dedim sadece.
Ama iki kat hasar alacak. Bu başlı başına zaten Zoro'nun gücünün göstergesi olacak. Eğer iki kat hasar alan Zoro'yu yenemiyorsa King; o zaman bir sıkıntı vardır. Büyük ihtimal Marco ile birlikte kapışabilir. Ki iki kat daha yorulacak Zoro.

Enma gülüyor içinden.:D

Gandalfın asası, Dambıl'ın çubuğu ve Zoro'nun Enma'sı.

Benzer işler.
Joy Boy'un ruhu? Alpa tüm dengelerin bozuldu. Joy Boy, meyve mevzularında suspus oluyorsun Enma diye gidiyorsun.

Ivankov, Luffy'i ayağa kaldırdığı zaman savunuyordun ama ömründen gidiyor diye. Şimdi yemeyiz. ağzının tadına göre olunca nasıl da yiyorsun ama. ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık