Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017: Emirler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilmiyorum ki buda olabilir. Fakat şu sanjinin ailesi falan hep sonradan eklenme gibi duruyor. Oda büyük ihtimalle yazarken aceyi 2. Komutan falan düşündü. Shichi donmuş ödülleri falan gerçek ödüller diye düşündü fakat seriyi ilerletti sonra dedi ki yok böyle olmaz ya gitgide güçlenmesi lazım keratalarin bastı yonko tayfalarina hayvan gibi özellikler. Sonra baktı dur eskiler güçsüz kaldı hoop onlarada ayar çekeyim smoker,croco ve Bellamy ile.
Evet, oralar hikayeyi uzatma adına hamleler ama genel hatta baktığında kroki bellidir. Başı, sonu hep bellidir olayın. Onu söyledim. Aradaki konuyu işleme şekli işte sündürünce sırıtıyor illa ki.

Evet, oralar hikayeyi uzatma adına hamleler ama genel hatta baktığında kroki bellidir. Başı, sonu hep bellidir olayın. Onu söyledim. Aradaki konuyu işleme şekli işte sündürünce sırıtıyor illa ki.
Parayı bulunca sapıtan Türk Dizisi yapımcısı gibi adam, uzattıkça uzattı. Bari uzatıyorsun bir dünya karakter çizmişsin geç onlara, onlara bakalım az. Bir iki arc önce top kek yapacağına Rosa'yı sakız gibi uzatacağına, bir ufak arc Kid'e yaz. Bir ufak arc BB'ye yaz. Lanet gelesi her ortamda Luffy, luffy diye tutturuyor, kerata ortada yoksa bile bu sefer ortada zıplayanlara lutfu lutfu diye söyletiyor. Bleach ve Naruto gibi bir final bile yapamayacak.

Wano 100 bölümü geçti bir kaç flashback hariç rezillik. Bunla oyalanacağına 5 bölüm devrimcilerle, amirallerin kapışmasını çizsen hem serine renk gelecek hem satışın artacak. Yanındakiler(Editörler) de galiba hepsi yalama.

Parayı bulunca sapıtan Türk Dizisi yapımcısı gibi adam, uzattıkça uzattı. Bari uzatıyorsun bir dünya karakter çizmişsin geç onlara, onlara bakalım az. Bir iki arc önce top kek yapacağına Rosa'yı sakız gibi uzatacağına, bir ufak arc Kid'e yaz. Bir ufak arc BB'ye yaz. Lanet gelesi her ortamda Luffy, luffy diye tutturuyor, kerata ortada yoksa bile bu sefer ortada zıplayanlara lutfu lutfu diye söyletiyor. Bleach ve Naruto gibi bir final bile yapamayacak.

Wano 100 bölümü geçti bir kaç flashback hariç rezillik. Bunla oyalanacağına 5 bölüm devrimcilerle, amirallerin kapışmasını çizsen hem serine renk gelecek hem satışın artacak. Yanındakiler(Editörler) de galiba hepsi yalama.
Katılıyorum Oda iyi bir evren kurgulamış ama iyi bir hikaye anlatıcısı değil bence. Bu kadar zengin evren kurup sadece bir kadraja hapis etmek güzelliğe ihanet etmek. Önünde her çeşit meyve var, sadece elma yiyebiliyorsun gibi düşün.

Katılıyorum Oda iyi bir evren kurgulamış ama iyi bir hikaye anlatıcısı değil bence. Bu kadar zengin evren kurup sadece bir kadraja hapis etmek güzelliğe ihanet etmek. Önünde her çeşit meyve var, sadece elma yiyebiliyorsun gibi düşün.
Bence zeki adam. Seri bitince bunların yan hikayeleri çıkacak onlarida satacak :(

Oda sbslerde bizi yemiyorsa eğer bunun olasılığı yok. Sbsde annesi için daha önce göründüğünü, sıradan ve kıvırcık saçlı olduğunu söylemişti.
Dadan dır bahsettiği kişi bana göre. Sonuçta iyi kötü baktı. ah hep düşünüyorum Ace öleceği sırada Garp müdahale etseydi nolurdu. Garp İn gururu meselesi çöptür. Neyse...

Meyve'nin tarihte hasır şapka gibi bir öneminin olduğunu anlıyoruz.

Shanks meyveyi ve şapkayı Roger'in oğluna verecekti.

Beklenen kişinin henüz doğmadığını, Roger ve kendisi olmadığını öğrendiğinde ağladı. Ancak şapka ve meyveyi Roger'in oğlunu bulup ona vermek istiyordu. Bahsini onun üstüne oynayacaktı.

Ancak Luffy kazara meyveyi yiyince ve Luffy'nin sözlerinden etkilenince şapkayı Luffy'e verdi. Amacı da ona aşıladı.

Tabi belli olmaz yıllar öncesini gösteren bir flashback izleyebiliriz.
Shanks Luffy'i kaçırması için Higuma'ya para veriyordur. :D
Bu yazdığının tutma olasılığı yüzde 80 güzel yazmışsın eline sağlık.

O Kadar kötü boş bir bölümki Nami Usop bile O-Tama,dan medet umuyorlar Queen bile Tama,ya saldırıyor yonkoo arcı olacakdı veletler yönetiyor arcı yok Momo sen güçlüsün şusun busun yok Tama Sanki Tama olmasa o ezikler bizim tarafa katılmasa savaşı kaybedecek gibi göstermeye çalışıyor boşa çizilen sayfalar ezikler kimin umrunda sayfa ziyanı bizim Luffy,de dayak yemeye doymadı şimdide o meyveden epik bişeyler çıkaracak sanırım ha bire gizem veriyor o kadar süper olaylar varken Tama Momo ve ezikleri okuyoruz Yonko arcı dedik boş beleş arclar olmaya devam ediyor bu arc sonu Kaido oyunda olduğu gibi gider son savaşda Lufy,nin yanında olur manga eski çizgisinden kaydı artık.

Franki'nin Queen ile savaşması gerek. İkisi çok benzer karakterler. Hem tavır hem de savaş nitelikleri açısından benzerler. Süper bir savaş olur. Sanji biraz Queen'i hırpalar ve Franki'ye bırakır tahminimce. Sonra Sanji sonra King^e gider ve biraz da onu döver, onu da başkasına bırakırlar ve Zoro ile birlikte Kaidou'ya dalarlar. Kaidou vs Zoro+Sanji müthiş olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık