Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biyolojik terime gerek yok. Yapılan açıklama belli: Onlarca milyon insandan sadece biri bu güç ile doğar. Genetiğe bağlı olsa, böyle bir istatistik mümkün olmazdı. Donquixote Ailesi'nde sadece Doflamingo'da bu gücün olması bile benim için yeterli bir veridir. Neyse, ileride daha detaylı açıklama yapılırsa görürüz.
İkisi de etkili olabilir belki, illa teki olmak zorunda değil ki. Milyonda bir iken bu milyonda bir kişinin daha önce h. hakili birinden geliyor oluşu daha yüksek ihtimal olabilir. Mesela bazı hastalıklar için normalde x birim ihtimal varken kardeşinde bu varsa 5x birim ihtimale çıkabiliyor bu oran. Böyle bir şeydir belki.

Bigmom da ultiyi tekleyememiş. Hem de kombinasyon bir saldırı ile.

Bigmomun net bir şekilde Ultiyi tek saldırı da yok etmesi lazımdı. Atomlarına ayırması gerekirdi lan.
Page One'ı indirmiş, Ulti inmemiş. Ulti mi daha güçlü ve dayanıklı burada emin olamadım.

Bence Usopp ve Nami bayadır üstlerine düşen şeyi fazlasıyla yapıyorlar. Yani güç klasmanı olarak bu kadar aşağılarda olmalarına rağmen dolaylı da olsa 2 tane uçan altılıyı ortadan kaldırdılar. Yani düşmanda zaten 6 tane uçan altılı 3 tane sağ kol var gerisi çöp. 2 tanesinin bu ikili tarafından (tekrar söylüyorum dolaylı da olsa) aradan çıkarılması müthiş bişey bence. Yani Kaido bu kadar güçlü bir arc boss u olmasaydı savaşı çoktan kazandıklarını söyleyebilirdim. Bir diğer yandan Usopp hala kilit isimleri aradan çıkarmaya devam ediyor. Ben bölümü beğendim açıkçası.. Geriye kaldı 3 uçan altılı, 3 sağ kol ve heykelinin belli kısımlarına beton yetmeyecek bir Kaido.

İkisi de etkili olabilir belki, illa teki olmak zorunda değil ki. Milyonda bir iken bu milyonda bir kişinin daha önce h. hakili birinden geliyor oluşu daha yüksek ihtimal olabilir. Mesela bazı hastalıklar için normalde x birim ihtimal varken kardeşinde bu varsa 5x birim ihtimale çıkabiliyor bu oran. Böyle bir şeydir belki.
Böylesi daha mantıklı. Örnek veren arkadaş bunu direkt genetiğe bağladı. Gerçi senin dediğin bile çok sağlıklı bir örnek değil. Koca Ana'da patlıyor.

Page One'ı indirmiş, Ulti inmemiş. Ulti mi daha güçlü ve dayanıklı burada emin olamadım.
Page One'u düz saldırı ile indirdi. Ultiye üçlü kombo ile saldırdı. Sırf Nami şov yapsın diye de Ultiyi ayağa kaldırdı. Madem Nami şov yapacak Bigmomu niye bu duruma sokuyor. E. Odanın sağlam sopa yemesi lazım.

Yonkounun bu tarz klasmandaki karakterleri tek vuruşta perte çıkarması mantıklı olan. Page one gibi ultinin de tekini yeyip yerde kalması gerekirdi bence

Bence Usopp ve Nami bayadır üstlerine düşen şeyi fazlasıyla yapıyorlar. Yani güç klasmanı olarak bu kadar aşağılarda olmalarına rağmen dolaylı da olsa 2 tane uçan altılıyı ortadan kaldırdılar. Yani düşmanda zaten 6 tane uçan altılı 3 tane sağ kol var gerisi çöp. 2 tanesinin bu ikili tarafından (tekrar söylüyorum dolaylı da olsa) aradan çıkarılması müthiş bişey bence. Yani Kaido bu kadar güçlü bir arc boss u olmasaydı savaşı çoktan kazandıklarını söyleyebilirdim. Bir diğer yandan Usopp hala kilit isimleri aradan çıkarmaya devam ediyor. Ben bölümü beğendim açıkçası.. Geriye kaldı 3 uçan altılı, 3 sağ kol ve heykelinin belli kısımlarına beton yetmeyecek bir Kaido.
Şu an Kaido tarafında düşen Ulti ve P1 var, bizden Luffy ve Zoro var. Bizimkileri Kaido, onlarinkini Usopp-Nami indirdi. Bu bile yeterli ne büyük iş yaptiklarinin. ?

Genetik dediğimiz kavram günümüzde bile zaten tüm çocuklarda aynı olmayacağı gibi seride de benzeri durum Kral Haki olayında geçerli olabilir.Tabii sonuçta seride Oda nın kaleminden görmediğimiz takdirde tahminden öteye gitmeyecektir.Belkide seride Kral Haki ye sahip olup olduğundan haberi olmayan kimbilir kaç karakter bile çıkabilir.

Page One'u düz saldırı ile indirdi. Ultiye üçlü kombo ile saldırdı. Sırf Nami şov yapsın diye de Ultiyi ayağa kaldırdı. Madem Nami şov yapacak Bigmomu niye bu duruma sokuyor. E. Odanın sağlam sopa yemesi lazım.

Yonkounun bu tarz klasmandaki karakterleri tek vuruşta perte çıkarması mantıklı olan. Page one gibi ultinin de tekini yeyip yerde kalması gerekirdi bence
Page One'a kral hakili vurdu da burada ben Ultinin daha güçlü olduğunu çıkardım kardeşinden. Biri kalkamiyor, Big Mom'a laf edelim falan da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık