Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016: Ben O-Tama

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    281
One piecein en güçlü silahıdır belkide Zeus, Çocuğun eline ver direk uçan altılı seviyesi olur. Bigmomın silah canlardırma özelliği harika birşey ama nedense bütün çocuklarınıda kendi gibi silahlandırmamış.
Judge, Ichiji tekleyebilen bir silah. Eline verdigin direk en yuksek ucan altili seviyesine cikiyor. Zeus’lu Nami >> WCI Sanji derken insanlar saka yaptigimi saniyordu. :D

Judge, Ichiji tekleyebilen bir silah. Eline verdigin direk en yuksek ucan altili seviyesine cikiyor. Zeus’lu Nami >> WCI Sanji derken insanlar saka yaptigimi saniyordu. :D
Tam öyle değil doğru Zeus güçlü ama Bigmom Judge saldırırken kendi gücünüde kullandı ve kombo yaptı. Judgein yediği saldırı Page oneınkinkinden 5 10 misli daha güçlüdür muhtemelen. Sanji WCIdede güçlüydü uçan altılıda o yüzden bu dediğinin tutarlı olduğunu sanmıyorum.:good:

Tam öyle değil doğru Zeus güçlü ama Bigmom Judge saldırırken kendi gücünüde kullandı ve kombo yaptı. Judgein yediği saldırı Page oneınkinkinden 5 10 misli daha güçlüdür muhtemelen. Sanji WCIdede güçlüydü uçan altılıda o yüzden bu dediğinin tutarlı olduğunu sanmıyorum.:good:
Daifuku’nun dalga gectigi, Oven alev aldiginda korkudan sekilden sekile giren Sanji mi ucan altilidan daha gucluydu? Sanji muhtemelen Wano-WCI arasi, ya da Wano’daki 1 haftalik antrenman ile bu kadar guclendi diye dusunuyorum ben. Bu da bence dogal, bu adam Zoro ve Luffy gibi zaman atlamasinda elit bir egitim almadi, Yeni Dunya’da el yordamiyla ogrenip gelisiyor. Her arc seviyesi git gide artiyor, ki bu da bana potansiyelinin gayet yuksek oldugunu gosteren bir durum.

Daifuku’nun dalga gectigi, Oven alev aldiginda korkudan sekilden sekile giren Sanji mi ucan altilidan daha gucluydu? Sanji muhtemelen Wano-WCI arasi, ya da Wano’daki 1 haftalik antrenman ile bu kadar guclendi diye dusunuyorum ben. Bu da bence dogal, bu adam Zoro ve Luffy gibi zaman atlamasinda elit bir egitim almadi, Yeni Dunya’da el yordamiyla ogrenip gelisiyor. Her arc seviyesi git gide artiyor, ki bu da bana potansiyelinin gayet yuksek oldugunu gosteren bir durum.
Katılmıyorum Sanjinin eğitimi güçlü bir beden yapmak üzereydi en çok hem yanındaki kişi insan vücudunun mühendisi bir genetik uzmanı yani dünyada bu işin en iyisi. Oven olayını bilmiyom mangada uçurdu Sanji Ovenı bu animede olduysa ben değer vermediğim için izlemiyorum animeyi.

Gereksiz ayrıntıların bölümü oldu bir arkadaşın dediği gibi kral haki patlassan bayılacak adamların hesabı yapılıyor
Tek İyi yanı Yonko'nun en önemli güç simgesinden biri Zeus bizim tekrar bizle ama gücü kısıldımı acaba Hera bulutu yerken ruhun bir bölümünü aldımı ?

Geçen bölüm Momo, tüm adaya sesini ufacık kurbağadan ulaştırmıştı. Namiler, Tama emir versin diye neden özellikle Bao Huang'a ulaşmaya çalıştı anlamadım doğrusu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık