Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015: Zincirler

Bölüm nasıldı?

• Istediğim gibi

Kullanılan: 252 75.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 63 18.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    335
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biraz ciddi ol. Kinemon o darbeye bırak tek yemeyi ölmesi gerekiyordu.

En basit darbeyi Oden yedi o da az kalsın ölüyordu zaten.

Hani Zoro fanlarının Yonkou seviyesi yaptığı eleman bu.
Biz yapmadık adamı yonkou seviyesi Kaido yaptı.

Bir şeylerin senin benim yada başkasının mantığına ters geliyor olması onun olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Luffy bu arc yediği her darbede aktı, o kadar çok bilinçsiz kaldı ki en son manga bilinçsiz de olsa konuşmayı ekledi çünkü çocuk konuşamayacaktı artık üç bölüme bir yatış mı düşer ya xD

Hani Luffy, Kata'yı yenince bunun keyfini çıkardınız ya doğal olarak, böyle şeyler geldiğinde de mantıklı olsun yada olmasın, zorlama olsun yada olmasın, ağızlarda sakız olunabilir.

Biz yapmadık adamı yonkou seviyesi Kaido yaptı.

Bir şeylerin senin benim yada başkasının mantığına ters geliyor olması onun olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Luffy bu arc yediği her darbede aktı, o kadar çok bilinçsiz kaldı ki en son manga bilinçsiz de olsa konuşmayı ekledi çünkü çocuk konuşamayacaktı artık üç bölüme bir yatış mı düşer ya xD

Hani Luffy, Kata'yı yenince bunun keyfini çıkardınız ya doğal olarak, böyle şeyler geldiğinde de mantıklı olsun yada olmasın, zorlama olsun yada olmasın, ağızlarda sakız olunabilir.
He Zoro'nun Killer'dan tek yemesi gibi diyon yani. O sıra ya biz Zoro'yu biliyoruz diye ağladığınızı hatırlatayım.:D

Oy oy oy,ne bölümmüş be anca okuyabildim.wano boyunca beni titreten bölümlerden biri oldu. Namicim almış hakettiği bulutu.Zoro reyiste Chopper'in elinde 2-3 bölüme uyanır.Kaido'nun kellesine doğru yola çıkar.Eşleştirmeler daha önce yazdığım gibi olacak sanırım.

Law-Kid vsd Bigmom
Luffy-Zoro-Yamato vs Kaido

Sanji her zamanki gibi arca karizmatik bir giriş yaptı.

Oy oy oy,ne bölümmüş be anca okuyabildim.wano boyunca beni titreten bölümlerden biri oldu. Namicim almış hakettiği bulutu.Zoro reyiste Chopper'in elinde 2-3 bölüme uyanır.Kaido'nun kellesine doğru yola çıkar.Eşleştirmeler daha önce yazdığım gibi olacak sanırım.

Law-Kid vsd Bigmom

Zoro'nun kalkacağını ben de düşünüyorum ama Kaidoya gidecek kadar iyileşeceğini sanmıyorum

Zoro ve Luffy ayağa kalkana kadar Yamato Kaido'yu oyalar sonra ise 1. kaptan ve 2. kaptanın Boss savaşını görürüz diye tahmin ediyorum.

Sanji - Queen
Marco - King
Nekomamushi - Perospero

diye tahmin ediyorum.

Tek yemeyi neye göre değerlendiriyorsunuz ki? Kinemon bayılmadı ama Doktor Mink bile alır şu an onu, öyle bir hırpalanma. Luffy bayılıyor ama vücudu gayet sağlam, bilinci gidiyor sadece. Hapishaneye atılınca kairoseki kelepçeleriyle bile insanüstü hamallık yapacak kadar gücü yerindeydi. Bilincini kaybetmedi diye Kinemon daha mı sağlam şimdi Luffy'den?

Law-Kid vsd Bigmom

Keşke luffy zoro yamato vs kaido olsa ama büyük ihtimal 1v1 atacak luffy ile kaido :(

Tek yemeyi neye göre değerlendiriyorsunuz ki? Kinemon bayılmadı ama Doktor Mink bile alır şu an onu, öyle bir hırpalanma. Luffy bayılıyor ama vücudu gayet sağlam, bilinci gidiyor sadece. Hapishaneye atılınca kairoseki kelepçeleriyle bile insanüstü hamallık yapacak kadar gücü yerindeydi. Bilincini kaybetmedi diye Kinemon daha mı sağlam şimdi Luffy'den?
Bilinci gitmesinin tek açıklaması var. Oradan bir şeyler çıkacak. Bilinçsizken yaptığı şeylerden hikayeyi ilgilendirecek belki de ilerideki bir şeye ışık tutacak alt yapı olacak bir şey çıkacak. Olay bu aslında. Kinemon'un ise bırak bayılmayı ölmesi gerekiyor o ataktan sonra.

Not: Şu Zoro'yu da bir salın bir bırakın düşürün Kaido'nun yakasından yav.:(

Bilinci gitmesinin tek açıklaması var. Oradan bir şeyler çıkacak. Bilinçsizken yaptığı şeylerden hikayeyi ilgilendirecek belki de ilerideki bir şeye ışık tutacak alt yapı olacak bir şey çıkacak. Olay bu aslında. Kinemon'un ise bırak bayılmayı ölmesi gerekiyor o ataktan sonra.

Not: Şu Zoro'yu da bir salın bir bırakın düşürün Kaido'nun yakasından yav.:(
Eşleşmesi belli olmadan düşmez o yakadan umut etmeye devam. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık