Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015: Zincirler

Bölüm nasıldı?

• Istediğim gibi

Kullanılan: 252 75.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 63 18.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    335
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herşeyin sesini duyma bi anlamda herşeye sesini iletebilme olasılğı veriyo bence yoksa luffy bildiğin telepatı gücü kullanıyor

Sanki Luffy iletişime geçmiş gibi değil de Momonosuke geçmişte söylediklerine binaen güvendiği için bunu öne sürmüş gibi geldi. Yada ben yanlış anladım. Luffy sudan nasıl çıkmayı planladı da bunu iletti (?) kestiremedim. Denizaltındakileri hissetti de mi acaba?
Law'ın tayfası denizdeyken nasıl onun sesini duyduk diyordu Luffy için yani söylemiş bir şekilde Luffy denizin altındayken

Onu her an öğrenebiliriz ki? Bunun için Zoro'nun dövüşmesine gerek yok. 2 Yonkou tanklayıp bir yonkouda kalıcı yara açmakla yapabileceği en sağlam şeyleri zaten yaptı. Aile bağlarını vesaire de muhtemelen savaşın hemen sonrasında Wano'nun son bölümlerinde falan öğreniriz gibi geliyor bana.
Genellikle kritik zamanlarda önemli bilgiler öğreniriz ya ondan öyle demiş arkadaş

Luffy'nin yenilme anonsunu takmıyor ve rahatça uyumaya devam ediyor. Diğer taraftan ise Sanji'nin lafını duyunca ayılıyor aniden cevap vermek için :)
Son olarak Chopper neden tayfada en sevmediğim kişi olduğunu bu bölüm tekrar gösterdi.

Güzel bölümdü kısaca.

Luffy'nin yenilme anonsunu takmıyor ve rahatça uyumaya devam ediyor. Diğer taraftan ise Sanji'nin lafını duyunca ayılıyor aniden cevap vermek için :)
Son olarak Chopper neden tayfada en sevmediğim kişi olduğunu bu bölüm tekrar gösterdi.

Güzel bölümdü kısaca.
Chopper daha ne yapabilir ki pamzehiri yaparak en büyük faydayı sağladı zaten bide üstüne Queenle savaştı şimdide zoroyu iyileştirecek daha ne olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık