Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda ne yapar bilmem ama suan zoro istisnasiz momo'dan tek yer. Ucmaya gerek yok iyi kötü arc basindan beri aksiyon yapti, odenin 4'te biri kadar olsa da kaido çizdi, yonkoularin saldirisina 3-4 saniye dayandi ama kemikleri torba oldu. Yeter suan ona. Oda abisi de powerlari verdi. Belki biraz iyi olursa smile alsin yeter. Bide onunla ugrasmasinlar simdi. Zaten savas ortalarda ve bitmeye dogru gidiyor bir sekilde.

Sanji ve marco queen king islerini bitirir. luffy law kid de bir sekilde yonkoulari halleder ya da ne yapacaklarsa ve arc biter hatta bitsin artik çok uzadi.

Yukarda yaşananlardan muhtemelen cp0 nun haberi yok zoro böyle arcı bitirsin ödülü 600-700m olur en fazla sasaki'yi yenen franky bile gercer zoro'yu

Zoro King'i tokatlarsa benim için hiç keyifli olmaz. Büyük şeyler bekliyorum King'den ölmek üzere lan zorodan dayak yerse ohooo çöpmüş o zaman
İyide Zoro bugün'e kadar olan tüm dövüşlerde ölümün eşiğindeyken kazandı, bu durumda da kazanması gayet normal. Mr.1, Arlong park, skypiea arc'ı son olarak da gecko moria'nın olduğu arc vardı orada da epey kan kaybettiği halde luffy'nin tüm acılarını aldı vs vs örnekler çoğaltılabilir. Yani demem o ki burada da king'i alması gayet normal geliyor bana ve burada ki çoğu kişiye.

Bir şey fark ettim. Jinbe'nin ardından Sanji de geçmişiyle bağlantılı bir rakiple dövüşmeye başladı. Zoro da ayağa kalkıp biriyle dövüşeceğine göre, Zoro'nun rakibi de bir şekilde Zoro'nun geçmişiyle bağlantılı olabilir.

Zoronun wanoda aldığı power uplar: Yeni kılıç, Kral haki, Ateş kesme tekniği. Yoldaki güçlenmeler: Kara kılıç, Nidai kitetsu, Kral hakinin bilinçli olarak saldırıya eklenmesi, kokanın güçlenmesi. Reis wano sonu çok efsane olacak.

Zoro bu arc sağ kol olmanın hakkını verdi . Bu arc sonunda veya gelecek arcta kral hakisi basılmış üst düzey teknikler geliştirecektir muhtemelen .
Büyük korsanların yaninda kendileri disinda kral hakisi kullanıcısi oluyor mutlaka Ace - Rayleigh - Katakuri - Oden gibi ve bu seride genelde Sanjinin gücü de Zoroya yakın seviyede ilerliyor acaba Sanjide de kral hakisi cikar mi gelecek bölümlerde onu merak ediyorum . Sonucta KK olacak adamin tayfasi Beyazsakalın tayfasinda kendisiyle beraber 3 kisi kullanabiliyordu.Ve genelde artık güç dengeleri meyveden ziyade hakiyle belli oluyor.

Zoro bu arc sağ kol olmanın hakkını verdi . Bu arc sonunda veya gelecek arcta kral hakisi basılmış üst düzey teknikler geliştirecektir muhtemelen .
Büyük korsanların yaninda kendileri disinda kral hakisi kullanıcısi oluyor mutlaka Ace - Rayleigh - Katakuri - Oden gibi ve bu seride genelde Sanjinin gücü de Zoroya yakın seviyede ilerliyor acaba Sanjide de kral hakisi cikar mi gelecek bölümlerde onu merak ediyorum . Sonucta KK olacak adamin tayfasi Beyazsakalın tayfasinda kendisiyle beraber 3 kisi kullanabiliyordu.Ve genelde artık güç dengeleri meyveden ziyade hakiyle belli oluyor.
Seri sonuna bellki çıkar.

Ölmek üzere olan Zoro iyileşip king indirirse saçma oluyor ama ne hikmetse
5 kez bayılan luffy kaido tokatlamaz ise serinin kalitesi düşüyor. ? Şaşırtmıyor fanlar gene.

Luffy gibi zoronunda teknik eksiği var . Nasıl luffy h.haki öğrendi ryou öğrendi bir anda uçtu gücü , zoronunda slashlarina ciddi miktarda haki aktarması durumunda king i aşabilecek kıvama gelir direk.Kingin dayanıklı veya çok kuvvetli olduğuna dair birşey görmedik belki tamamen hasar üzerine bir karekter. Aksi taktirde problem var. Kid ve Lawın yorgun olduğunu varsayarak yonkou alacağını düşünmek aşırıya kaçıyor.
Bu marconun kingden ayrılması lazım.
Eğer marconun dengi king ise , daha kalan bigmom korsanlarından birileri ile vs atsa zoro , bu demektirki yamato Sağkol + güçte biriki kaido tutabiliyor. Ee ozaman çocuklarını bulması için niye adamlarını gönderdi kaido?

Bu denklem de bozukluk var. Ya zoro kingi alır , yada Law ve kid saçma şekilde güçlü çıkar Bigmomu indirir. Zoroda kıytırık birilerini alır. Diğer çoğu kişi meşgul zaten.
Luffy tekrar kalksa kaido alacak olsa işler dahada sarpa sarar .
Gene luffynin iyi kötü bi temeli var bir ihtimal aldı diyelim.
Kid ve law ne yapabilecek bigmoma?

Bana kalırsa olacak iki ihtimal var. Yamato kaidonun 3 4 saldırısından sıyrılıp hibrit formunda kaidodan sağlam bir darbe yiyecek , kaido bir vuruş yapacakken luffy gelecek ve beraber indirecekler.
Ama ikiside paket olucak. Kılını kıpırdatamayacak hale gelicekler.

Marco kingle savaşsa , Zoro önce bigmomun askerlerini sonra ise doğrudan bigmomu indirecek.

Burda şu ikisinden biri olacağı kesin zoro ya bigmomu ya Kingi indirecek.

Kid desen itip kakmak dışında işe yaramaz , birini fırlatmak ezmek.birseye yaramıyor.
Lawın saldırıları ise bigmomun Hakisini aşamıyor.
Daha promethus da var. Ateş kesen pek kişi yok
Yani birinin bu konuya el atması şart.

Ya zoro gelecek, ya marco

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık