Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidonun yamatoyu yanında tutma sebebi onu orochinin yerine koymaktan başka bir şey değil bence. Çocuğunu zincirleyen ve durmadan döven bir adamın, çocuğu onun karşısına düşman olarak çıktığına çocuğuna "yumuşak" davranacağını hiç zattenmiyorm. 2 geri döndürmeye çalışma cümlesi görürüz fazlası gelmez. Linlinin çocuklarına tavrını gördükten sonra kaidodan daha farklı bir şey beklemiyorum ki kaido linline göre çok daha gaddar bir karakter

Kaidonun yamatoyu yanında tutma sebebi onu orochinin yerine koymaktan başka bir şey değil bence. Çocuğunu zincirleyen ve durmadan döven bir adamın, çocuğu onun karşısına düşman olarak çıktığına çocuğuna "yumuşak" davranacağını hiç zattenmiyorm. 2 geri döndürmeye çalışma cümlesi görürüz fazlası gelmez. Linlinin çocuklarına tavrını gördükten sonra kaidodan daha farklı bir şey beklemiyorum ki kaido linline göre çok daha gaddar bir karakter
Dikkat edin yol çalışması var !!!

Muhtemelen “ben Odenim” dedikçe babasının yaraları sızlamıştır ve o yüzden böyle olmuştur araları. Senelerdir işkence gören taraf aslında Kaido :D

Ölmez. Toplamda üçü ölse benim için büyük bir şaşkınlık olur mesela.
Benim fikrim şöyle:
İki hanelilerin hepsi bire iner, dramatik olması açısından.
İzo veya Kiku ölür, kiku muhtemelen, İzo' yu çok tanımıyoruz çünkü.
Köpek ve Kedi' den biri ölür, daha ağırbaşlı olduğu için muhtemelen Köpek.
Bunların dışında ölümleri halinde ağır dram kasılacak olanlar var,
Kawamatsu ölür, Hiyori' yi boşuna büyütmedi, ölmesi lazım. :D
Kinemon da net ölür.
Kanjuro zaten ölür.

Benim fikrim şöyle:
İki hanelilerin hepsi bire iner, dramatik olması açısından.
İzo veya Kiku ölür, kiku muhtemelen, İzo' yu çok tanımıyoruz çünkü.
Köpek ve Kedi' den biri ölür, daha ağırbaşlı olduğu için muhtemelen Köpek.
Bunların dışında ölümleri halinde ağır dram kasılacak olanlar var,
Kawamatsu ölür, Hiyori' yi boşuna büyütmedi, ölmesi lazım. :D
Kinemon da net ölür.
Kanjuro zaten ölür.
Kanjuroya bile emin olamıyorum diyeyim gerisini sen anla. Hikayenin gidişatı açısından güzel olur böyle kayıplar ama gösterip izletmeyen Oda gerçeği de var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık