Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Var mısın iddiaya? :D
La Luffy battı ölecek falan sanacak kadar şapşik biri değilsin kaşlarından utan :D Milletin gözü önünde evire çevire dövecek Kaidoyu :)
İddia diyor ya :hhh:

Hayatımın neşe kaynağı. Luffy vs Kaido olduğunda, Luffy alacak 1v1 diyecek misin demedin mi ? Ben de sana evet 1v1 derim ama olmazsa sen de dersin dedim, sen ne yazdın ? 1v1 oldu genç, 1v1 oldu bilmem anlatabiliyor muyum :gamyon:

@Alpamis Law yenilmedi.

Yonkouların imajını kurtarmak adına Luffy'nin bu halleri düşmesi benim için sorun teşkil etmiyor hatta olması gereken bu. Neden bu kadar dert edildi bu durum :/ Luffy bana bırak dediği zaman iş bitseydi ohooo. İşimiz işti.

Oda'nın senaryosu iyice öngörülemez bir hâl almaya başladı. İyi mi oldu kötü mü oldu bu, bilemedim ama. Sonraki sayının ne olacağı konusundaki bilinmezlik heyecan verici, lakin işleri iyice sarpa sarması tatsızlık veriyor. Belli ki Oda bu arcta başka bir şey deniyor, alışık olmadığımız bir şeyi. Bir bölüm tam çıksın da bakalım neler olacak. :artiz:

Yonkouların imajını kurtarmak adına Luffy'nin bu halleri düşmesi benim için sorun teşkil etmiyor hatta olması gereken bu. Neden bu kadar dert edildi bu durum :/ Luffy bana bırak dediği zaman iş bitseydi ohooo. İşimiz işti.
Olay şu bunu dedikten bir bölüm sonra Off-Screen bir şekilde aşağı düştü.

İddia diyor ya :hhh:

Hayatımın neşe kaynağı. Luffy vs Kaido olduğunda, Luffy alacak 1v1 diyecek misin demedin mi ? Ben de sana evet 1v1 derim ama olmazsa sen de dersin dedim, sen ne yazdın ? 1v1 oldu genç, 1v1 oldu bilmem anlatabiliyor muyum :gamyon:

@Alpamis Law yenilmedi.
Onu @Raiden sormuştu da haklı bir soruydu :D La daha geçen hafta konuştuk zaten mevzuyu. Luffy net yenildi yani şu an eğer doğruysa. Bir sonraki müsabakaya bakarız artık :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık