Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok ya öyle olmamalı. Aniden bir vahiy inmeli. Çizik atamadığı ama binlerce yara aldığı adamı tek darbe ile indirmeli. O zaman oluyor.
Boşver karakter kıyasına gerek yok. :/ Mangakanın düşman karşısında Luffy'ye çizdiği yolu ve verdiği misyonu her zaman çok sevmişimdir. Kaido'yu bana bırakın dedikten kısa süre sonra pert olması, düşmanı yüceltir sadece, Luffy'yi küçültmez. Günün sonunda alınan galibiyet de bir o kadar kıymetli olur benim için.

Geriye h.hakiyi vücut savunmasında kullanmak kalmış Luffy için. Onu da hallettiğinde iş tamamdır. En azından uzun süre dövüşebilecek demektir.

Ya deniz kralları gelir ya da balık adamlar. Ha isterim denizci gemisine düşsün :D Garp uyan lan diyerek vursun 1 tane falan... Plot davasında bleach'ı geçti OP hayırlı olsun. Onlar en azından kılıf bulmuştu yok soy yok gen. Burada o da kalmadı. Kendinden 1000 siklet büyüğünü dövemezsin bu nettir.4 oldu hala yeniliyor... Kale savaşları zaten saçma sapan istese orada ki herkesi abartmadan yazıyorum ''yiyecek'' 1 kadın var ama oradan oraya kaçışan tipler karakterler falan...

Neyse Miura-sensei bitiremedi bu bitirsin bari yarım kalmasın he diyip geçeriz.....

Hangi savaş? O savaşlara da bir sürü farklı etmen karışıyordu yahu.

Ölüp yeniden hayata gelenleri de gördük. Çoğu öyle. Bunda Luffy'e gereksiz yüklenen sizsiniz. Bir onu gözünüz görüyor.

Ayrıca Kaido ile denk savaştığı bölümde hemen torpil ne ara bu kadar güçlendi diye de yazan sizdiniz.
Gereksiz yüklenmememiz için kaç kere ko olması lazım bir dövüşte 100 mü ? 100 olsa denilebilir mi ? Bu 3 oldu farkında mısın ?
Hem yükleniyorsak gül geç, çok takılma sonra inatlaşma oluyor sen de Zoro'ya sar :bilmem:

Bak ben mesela hiç Lucci dövüşüne laf söylemem bazıları orada plot falan var der ben öyle plotu yerim, sabah akşam yerim çok da hoşuma gider. Ama 2y aradan sonra bu çocuğu hep kafasında ondan çok çok güçlü karakterlerin önüne koyuyor ve değişik mucizeler gerçekleştirip bir şekilde o işten yırttırıyor, Bigmom'un adamları bir araya gelmiş tam bu söylediğim şeyi tartışıyorlardı hatta, haliyle başarı Luffy'e değil gerçekleşen o mucizelere gidiyor benim açımdan. @Raiden gibi hoşlananlara da çöpsün demem :ehe:

Bunlara gerek yok, bir kaç zaman atlaması yaptırsın, yada saçma da olsa dövüştürüp yendirsin daha iyi olur.

Not: Bu spoileri veren Luffy fanı, ulan bu bölümün neresinden çıkardın Haki bitti olayını xD

Gereksiz yüklenmememiz için kaç kere ko olması lazım bir dövüşte 100 mü ? 100 olur denilebilir mi ? Bu 3 oldu farkında mısın ?
Hem yükleniyorsak gül geç, çok takılma sonra inatlaşma oluyor sen de Zoro'ya sar :bilmem:

Bak ben mesela hiç Lucci dövüşüne laf söylemem bazıları orada plot falan var der ben öyle plotu yerim, sabah akşam yerim çok da hoşuma gider. Ama 2y aradan sonra bu çocuğu hep kafasında ondan çok çok güçlü karakterlerin önüne koyuyor ve değişik mucizeler gerçekleştirip bir şekilde o işten yırttırıyor, Bigmom'un adamları bir araya gelmiş tam bu söylediğim şeyi tartışıyorlardı hatta, haliyle başarı Luffy'e değil gerçekleşen o mucizelere gidiyor benim açımdan. @Raiden gibi hoşlananlara da çöpsün demem :ehe:

Bunlara gerek yok, bir kaç zaman atlaması yaptırsın, yada saçma da olsa dövüştürüp yendirsin daha iyi olur.

Not: Bu spoileri veren Luffy fanı, ulan bu bölümün neresinden çıkardın Haki bitti olayını xD
Örnek verdiğin seride ölümden kat kat güçlü dönüyorlar. Evrim geçirip birbirlerini yeniyorlar. Samimiyet 0.:(

Burada da aynısı oluyor, fark etmedin mi bu arc özellikle. Hem de ölmeden oluyor.
Aynı şey yok. Luffy kral hakisi vardı çoktan tecrübe edip üstüne düşmüştü. Şimdi sadece onu saldırılarında kullanabilmeye başladı. Yoktan güç gelmedi. Halihazırda var olan gücünü kullanabilmeyi keşfetti.

Zoro dediğiniz adam daha h.haki açmadan ya da bir kere salmadan saldırısına katıp Kaido'ya çizik attığı için övüyonuz yahu.:( Ona laf etmeyen buna laf ediyor.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık