Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014: Ömür Boyu Acemi Aktör

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    303
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence bölümün en iyi kısmı Chopper-sama idi. İki kişiyi aynı anda tutuyor. Ne ara bu kadar çok büyüdü? Artık umarım ona da adam akıllı bir ödül verirler.

Bence Luffy geri gelene kadar Marco Kaido'yu oyalayacak. O sırada King ile Sanji ve Zoro (?) eşleşebilir. Gerçi Zoro dövüşebilecek durum da değil.

Bigmom narsist bir kişilik ama nedense Kaido nun son savaşta dünya hukumetinin yıkılmasına katkı sağlayacağını düşünüyorum. Tabi ölmezse. Eğer ölürse de mutlu olarak öleceginden eminim.

Kaido ciddiye bindirdi olayi banamisin demedi iste aradigimiz yonkou dedirtti sanki sineklerle çarpismis gücü yerinde.

Bu arada orochi nerede öldümü merak ediyoruz. Aslinda ne kadar itici olsa da seri'nin böyle karakterlere acilen ihtiyaci var. Dof bir yana BB'den sonra böyle kaliteli bir karaktersiz görmedim. Bence ölmesin. Seri'nin böyle kaliteli karaktersizlere ihtiyaci var :)

Momonun baş ağrımasına bakılırsa deniz kralları gelmiş olabilir. Böylelikle Luffyide onlar kurtarabilir. Bu daha önce zou adasında fil ile iletişime geçerken oldu. Ayrıca Luffy, Roger ve Oden balıkadam şehrine giderken gerçekleşmişti. Momo ve Oden iletişim kurabilirken Luffy ve Roger sadece duyuyor. Momo da zaten bu bölümde iletişim kurup konuşuyor. Onlarda gelip luffyi kurtaracaktır. Joy boy meselesinde Joy boyun herkes tarafından sevilen herkesle bağ kurabilen asla pes etmeyen ve bir misyonu olan kişi olarak görüyorum. Roger da Joy boy kişiliğini taşıyordu ama Joy boy sadece kişilikle alakalı değil bir misyonu da var ve Roger bunu yerine getiremezdi. Çünkü zaman ve mekan uymuyordu. Shirahoshinin gelmesi ve olması gereken daha bilmediğimiz gerçekleşmemiş sebeplerden dolayı Rogerin zamanı tutmadı. Bunu da Luffy yapacaktır.
Bana kalırsa da Deniz krallari veya Zunisha olacak.Momo ile iletişime geçmeleri Telapati şeklinde olunca direk bunlar akla geliyor.

Dikkatimi çekti bugünku yayınlanan animenin ortalarında çıkan resme bakınca tesadüf ya budur dedim.??Oda tiyoyu veriyor herhalde dedim.

Momonun Ölmemem gerekiyor demesi de ilerde wanoyu dünyaya açacak kişinin o olacağı ve son nihai savaşda Luffygile yardım edeceğini düşündugu için olabilir.Tabi Uranüs olma ihtimali dahilinde ki Zunisha gibi antik bir yaratık yanlizca ondan emir alıyor.Yani antik silah Momonun ta kendisi...

Luffyde garibim Zunishanin sesini duydu Momo gibi herhalde gomu gömü diyerek saldırı yaparken dikkati dağılıp şaftı kaydı

Son düzenleme:
Bana kalırsa da Deniz krallari veya Zunisha olacak.Momo ile iletişime geçmeleri Telapati şeklinde olunca direk bunlar akla geliyor.

Dikkatimi çekti bugünku yayınlanan animenin ortalarında çıkan resme bakınca tesadüf ya budur dedim.??Oda tiyoyu veriyor herhalde dedim.

Zunisha nın ışınlanma yeteneği yoksa 10 senede gelemez oraya.Wano civarında Deniz kıralı olma ihtimali yüksek.Çünkü tam wano ya yaklaşırken baş ağrıları yoğunlaştı bir anda.Luffy nin durumu tetiklemiştir.

Zunisha nın ışınlanma yeteneği yoksa 10 senede gelemez oraya.Wano civarında Deniz kıralı olma ihtimali yüksek.Çünkü tam wano ya yaklaşırken baş ağrıları yoğunlaştı bir anda.Luffy nin durumu tetiklemiştir.

Deniz ejderhası gibi bir şey çıkarsa şaşırmam.
kaido: ejderha
Momonosuke: ejderha
Oroçi: ejderha

Bir zahmet; denizden çıkan da başka bir ejderha olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık