Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014: Ömür Boyu Acemi Aktör

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    303
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu idam prosedürüyle alakalı büyük ihtimalle. Giyotin indiriyorlar giyotin kırılıyor, çok saçma bir durum ama öyle. Kalkıp da amiral idam etmiyordur bence Ace ve Roger'i idam ederlerken iki normal asker idam ediyordu sonuçta.
Kaido: Derim çok saglam. Yiyorsa hepiniz gelin.

Oda: Kaido, ölmeyen adam 10.000 metreden yere çakildi ama sadece bas agrisi çekiyor. Denizciler idam edemedi.

Akainu: Benim haberim yoktu. Kafaniza göre takilmisiniz. Getirin bi kizartma yapalim bakalim ölüyomu :)

Kaido: Derim çok saglam. Yiyorsa hepiniz gelin.

Oda: Kaido, ölmeyen adam 10.000 metreden yere çakildi ama sadece bas agrisi çekiyor. Denizciler idam edemedi.

Akainu: Benim haberim yoktu. Kafaniza göre takilmisiniz. Getirin bi kizartma yapalim bakalim ölüyomu :)
Adam tanıtılırken, asıldı ip koptu. Giyotin indi kırıldı. Mızraklar delmedi diye tanıtılıyor. Benim dediğimi destekler şeyler bunlar.

Yani biz şimdi şu efektlere durdurma deyince mangada geçmelerine rağmen ki mangayı atıyorum sana, kendimizi kandırmış oluyoruz !

Ama sen Kaido'nun mangada geçen sözüne rağmen onlar aslında eşitler Luffy'nin sadece hakisi eksik derken kendini kandırmamış oluyorsun ?
Çarpışma efekti bunlar, "balyozla durdurma" efekti değil. Orada balyoz olsaydı öyle yorumlayabilirdin, balyoz yukarda. Kılıçların bazılarının Kaido'nun vücuduna çarpıp hasar veremediğini gösteriyor orada o efektler. Yukarıda attığın örnekteki de aynı efekt ama kılıçların üzerinde çıkmış, çarpıştığı şey kılıçlar yani. Buradan sana algı fırsatı çıkmaz Red boşuna uğraşma.

Şuan Luffy'nin çıkması için en mantıklı olay Alaaddin olarak görünüyor. Jinbe buraya gelirken ben önden gideceğim siz de sonrasında orada olun demiş olabilir. Veya onlar Jinbe istemese de gelmiş olabilirler.

Benim anlamadığım Luffy ve Roger da herşeyin sesini duyabiliyorlar fakat emir veya komut vermiyorlardı. Madem komut veremiyorlar neden duyuyorlar? Bunun anlamı nedir.

Joy Boy sözcük anlamıyla da en çok Luffy ve Roger'a uyuyor.
Aladdin geliyor o balikadam adasindaki haplardan lufye veriyor hem iyilesiyor hemde powerup alıyor.sonra daliyor kaidoyu indiriyor. Ardindan 30 lu yaşlara kasli masli heybetli biri oluyor. Seri sonuna kadar zaman arasi veremeyecegine göre power up ve lufynin orta yaşa gelmesiyle kk oluyor.

Geliyor gelmekte olan...
1- Deniz kralları yada ŞÖYLE BİŞEY DAHA SÖYLİM ZUNESHA(Zoo adası) nın diğer parçaları yani diğer bölümleri kardeşleri yada denklikleri ona benzer bişey.. MOMO chan ın ' KİN!! Bunu herkeze söylemen gerek' dediği şey ne sizce?? Ben ayrıca bir ihtimal daha bu çok büyük süpriz olur ZUNESHA nın kendisinin geldiğini düşünüyorum tüm minklerle birlikte.. !!!!
2- K. ODEN. Ben K.ODEN ' in bir kurşunla öldüğünü düşünmüyorum. Animeyi incelediğim de K.ODEN ve Kaido konuşurken hemen önce haki basıyor vucuna... K.ODEN de bir kumar oynadı ve bekledi 20 yıl..
3- Bizim hasır Şapka Filosunun belki tamamı belki bir kısmı bence tamamı gelecek..
4- En kralı da bu İSSO gelecek.... Tahminim Onigashma yım İSSO nun gök taşı saldırısı indirecek.. Keşke böyle bişey olsa bu çok abartı oldu ama keşke :D :D :D

Söyliceklerim bukadar.. saygılar..

Geliyor gelmekte olan...
1- Deniz kralları yada ŞÖYLE BİŞEY DAHA SÖYLİM ZUNESHA(Zoo adası) nın diğer parçaları yani diğer bölümleri kardeşleri yada denklikleri ona benzer bişey.. MOMO chan ın ' KİN!! Bunu herkeze söylemen gerek' dediği şey ne sizce?? Ben ayrıca bir ihtimal daha bu çok büyük süpriz olur ZUNESHA nın kendisinin geldiğini düşünüyorum tüm minklerle birlikte.. !!!!
2- K. ODEN. Ben K.ODEN ' in bir kurşunla öldüğünü düşünmüyorum. Animeyi incelediğim de K.ODEN ve Kaido konuşurken hemen önce haki basıyor vucuna... K.ODEN de bir kumar oynadı ve bekledi 20 yıl..
3- Bizim hasır Şapka Filosunun belki tamamı belki bir kısmı bence tamamı gelecek..
4- En kralı da bu İSSO gelecek.... Tahminim Onigashma yım İSSO nun gök taşı saldırısı indirecek.. Keşke böyle bişey olsa bu çok abartı oldu ama keşke :D :D :D

Söyliceklerim bukadar.. saygılar..
Zunesha olabilir ama Momo ''Kimsin Sen?'' diyor. Zunesha'nın konuşmasını daha önce dinlemişti. Deniz kralları olabilir ama bakalım. Oda ters köşe yapmayı sever.
Savaşçı minkler Wano'ya geldi ve Jack'e karşı mücadele etti zaten. Kaybettiler.
Oden öldü. Kurşunu yememiş olsa bile vücudu bitik durumdaydı. Animedeki sahneleri ciddiye alma derim.
Denizcilerin şimdilik Wano'ya kimseyi göndermiyor. Kizaru gideyim mi dediğinde Akainu reddetti. Fujitora'nın o yüzden gelme ihtimali yok denecek kadar az. En son Sabo'yla uğraşıyordu zaten.

Zunesha olabilir ama Momo ''Kimsin Sen?'' diyor. Zunesha'nın konuşmasını daha önce dinlemişti. Deniz kralları olabilir ama bakalım. Oda ters köşe yapmayı sever.
Oden öldü. Kurşunu yememiş olsa bile vücudu bitik durumdaydı. Animedeki sahneleri ciddiye alma derim.
Denizcilerin şimdilik Wano'ya kimseyi göndermiyor. Kizaru gideyim mi dediğinde Akainu reddetti. Fujitora'nın o yüzden gelme ihtimali yok denecek kadar az. En son Sabo'yla uğraşıyordu zaten.
:alkis:teşekkürler...

Yanlış anlaşılmasın , ben kendi terimin tutacağına inanıyorum... :alkis: cevabına teşekkür ettim, okadar zaman ayırmış arkadarş:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık