Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014: Ömür Boyu Acemi Aktör

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    303
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kiku ve Ashura Doji öldü diyebiliriz. (Kanjuro hain çıktığı için saymıyorum)

İnu ve Neko sağ kalacaklarını düşünüyorum.
Raizo o ihtiyarı alacaktır.
Kawa ile Denjiro'nun da sağ kalacağını düşünüyorum.
Kinemon içinse çok üzgünüm şuan :( Ama şu bilinsin ki 9 kın içerisinde en dayanıklı karakterdir kendisi... Ryu'su en güçlü olandır ayrıca. Zoro'dan beter olur ama ölmez 6 ay komada kalır.

Kınların bir kaçının ölmesi gerekiyor ki hepten anlamsızlaşmasın bu yaşananlar.

Son düzenleme:
Kiku ve Ashura Doji öldü diyebiliriz. (Kanjuro hain çıktığı için saymıyorum)

İnu ve Neko sağ kalacaklarını düşünüyorum.
Raizo o ihtiyarı alacaktır.
Kawa ile Denjiro'nun da sağ kalacağını düşünüyorum.
Kinemon içinse çok üzgünüm şuan :(

Kınların bir kaçının ölmesi gerekiyor ki hepten anlamsızlaşmasın bu yaşananlar.
Jack, İnu’yu öldürür.

Luffynin yüzememesi gerekir arkadaşlar. Kendisini kral hakiyle kaplayıp, suyla temasını kesmesi teoride çok öantıklı gelse de baktığınız zaman çok temel birşey ve yılların yonkousu BigMom bunu bilmiyor mu? O neden bilincini kaybetti denize düşünce? Hiçbir yonkouyu yüzerken görmedik. Ha bu mangada çıkmaz demiyorum, çıkarsa saçmalanmış olur diyorum. Serinin mekaniklerine çok ters bir durum. Şeytan meyvesinin en büyük handikapını ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Öyle olsa üst düzey güçlü insanların hepsinde meyve görürdük. Örneğin garp neden meyve yemesin? Rayleigh, roger neden yemesin? Bana acaba dedirten tek şey kaidonun meyvesi. Koi balığını ejderhaya nasıl evrimleştirdi bu adam? O şelaleden yukarı yüzdü mü? Balıkadamların bile yüzemediği bir durumda bu adamın da yüzememesi gerekir.
2. Durum joyboyu kaido nerden biliyordu? Benim anladığım shanks da biliyordu ve doğu mavi de joyboyu arıyordu. Luffy ile ilgili beyazsakala kolunu yeni çağa bir bahse yatırdığını söylüyordu. Bem xebecten öğrenmediğini düşünüyorum. Çünkü roger bile joy boyu xebeci yendikten sonra öğreniyor. Xebecin bildiğini düşünmüyorum. Bu adamın tayfasında poneglyph okuyabilen biri de yok. Yamatodaki odenin günlüğünü okumuş olma ihtimali daha fazla geliyor bana. Ya da shanks nerden biliyor ise ordan öğrenmiştir. Ama xebecten değildir.

Bir gizem de şu ki, BM, Kaido'ya balık meyvesi verip seni kurtardım gibi tabirlerde bulunması cidden merak konusu acaba o nasıl işlendi...

Bir gizem de şu ki, BM, Kaido'ya balık meyvesi verip seni kurtardım gibi tabirlerde bulunması cidden merak konusu acaba o nasıl işlendi...
Bence o sayede solungaçları olduğu için kaidoyu yakaladıklarında öldüremediler. Fiziksel olarak bişey yapamıyolardı o zaman denize atarız, boğarız diğe düşündüler. Balık meyvesi sayesinde ölmedi.

Luffy haki kaplama şeyi ile falan dönmez. He olsa mükemmel olur ama şu aşamada o kadar mükemmel bir kurgu OP için bile olmaz. Oda yapamaz onu. Denizden birisi çıkaxak o kadar. Her şeyin sesini duyma muhabbeti ile alakalı birisi. Zaten Momo sesi duydu yani o neyse denizde şu an. Birkaç bölüm silüet olarak gösterilir, sonra da canlı kanlı görürüz onu.

Millet eskiden Luffy'de Roger'ı görürdü. Şimdi Joy Boy'u görüyorlar. Daha önce de dediğim gibi Luffy=Neo olma yolunda ilerliyor.
One Piece Dünyası = Matrix
One Piece Hazinesi = Gerçek dünya ile One Piece dünyası arası geçiş (İki dünyanın "tek parça" olduğu yer)
Luffy = Neo
Roger = Morpheus
Shanks = Kahin
Karasakal = Ajan Smith
Denizciler = Diğer ajanlar
Im = Mimar

Bence o sayede solungaçları olduğu için kaidoyu yakaladıklarında öldüremediler. Fiziksel olarak bişey yapamıyolardı o zaman denize atarız, boğarız diğe düşündüler. Balık meyvesi sayesinde ölmedi.
O da bir gizem madem denizciler bu adamı kaç kere yakaladı, dünya hükümetinde kral hakisi olan kişiler vardır, her şeyi geçtim Garp var, nasıl Kaido'yu öldüremiyorlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık