Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014: Ömür Boyu Acemi Aktör

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    303
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Momo kralım antik silah uranüs çıkacak kesin
Böyle bişey olmasını istemiyorum ama öyle görünüyor ne ola ki gökyüzü ile alakalı duyuyor hatta luffy nin de duyduğunu ondan tekniği tamamlayamadığını söylüyorlar. Böyle bir durum bu sapık veled de istemiyorum ya meyvesi ile ilgili çıksın daha iyi

Ekşi sözlükte Wano'nun kapalı kalmasıyla alakalı bir yorum gördüm. Burada da paylaşayım

bence wano'nun kapalı olmasının sebebi girişteki girdap ve girdabı oluşturan bir antik yaratık var. luffy yani joy boy'un yenildiğini duyunca yardıma gelecek. o yaratığın girdap yapmasını engelleyecek tek şey gerçek shougandan gelecek emir. shougan bir sebeple emir veremediği için yüzyıllarca wano kapalı kaldı diye düşünüyorum. %100 doğru olmasa da buna benzer bir senaryo bekliyorum.

Kaido ve Kinemon sahnesi animede gözüm de canlanıyor kaido böyle yüksekten bir anda atlarayak önlerine inse kafasını hafif çevirip momoyu görüp direkt atağa geçse öyle yok hırlama yok laf atma yok konuşma olmadan inecek bakacak ve atağa geçecek o sıra kinemon durdurmaya çalışırken Allahına kavuşucak offf efsane sahne olur...

Kaido ve Kinemon sahnesi animede gözüm de canlanıyor kaido böyle yüksekten bir anda atlarayak önlerine inse kafasını hafif çevirip momoyu görüp direkt atağa geçse öyle yok hırlama yok laf atma yok konuşma olmadan inecek bakacak ve atağa geçecek o sıra kinemon durdurmaya çalışırken Allahına kavuşucak offf efsane sahne olur...
Bu yorumu okuyan Toei.

aslında seride ölümler olmaması sıkıntı. Yoksa bu kadar sırıtmaz bi insanı 4,5 kezde yenemezsin öldür gitsin. Ama bizim seride o yok hele luffy'i çok rahat öldürebilir kaido bayılttın mı gir goreye ama yazar istemiyor işte serinin ilerisini okuyabiliyoruz ve diyoruz ki kaido her türlü luffy tarafından yenilecek bence bu çok kötü. Adam çizmeden daha zaten biliyoruz. Spoilerle zaten baştan donanmışız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık