Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013: Koca Ana Terörü

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 90 32.4%
  • Normal

Kullanılan: 95 34.2%
  • Kötü

Kullanılan: 93 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O veledin her tarafı sert olsa ne olur? Sert kavramının tanımını yazmış kadın var karşısında. Kaido eleğini deşmeye benzemez Mama'ya yükselmek. Diri diri yer tatliş Linlin adamı.
Yav bırak şu tombulu, geçen hafta Tama da Tama deyip duruyordu bu sayıda kızı öldürmeye kalktı ama Kid şunu yaptı bak.

Bu adam içine atıyor, içine. Öyle göstere göstere iyilik yapmıyor. Önce iyiliği yapıyor sonra kaybolun gidin diyor rencide olmasınlar diye, sanki iyilik yapmamış gibi. Kaptın?:a:

Burda herkes ters köşe oldu.Herkes artık luffynin kaioduyu son seviye zorlayacağı sahenler bekliyordu ama Oda ne yaptı hayır bu adam bildiğiniz düşmanlardan değil dedi ve luffy yine yere çakıldı.

Bu açıkçası benim hoşuma gitti
Meh. Ucuz numara. Kaido zaten bir yonkou. Çok güçlü olduğunu göstermek için gerek yok böyle şeylere. Daha ilk karşılaşmalarında tek yedi. Yani kurguda şaşırtıcı olan Kaido'nun güçlü olması değil Luffy'nin Kaido'yu tek başına alacak kadar güçlenmesiydi. Bu yönde bir ilerleme varken saçma bir şekilde geri alındı. Şimdi dövüş tekrar 2 vs 1'e dönebilir buna bir şey demem. Ama böyle olsa bile Oda bizi sahte sürprizle keklemiş olacak ki sevmiyorum böyle şeyleri. Zaten ters köşe okuyucuyu şaşırtalım mantığının fazla abartılmasını ve kurgunun içine etmesinden hiç hoşlanmıyorum.

Mesela bir anda sonraki bölüm Roger ortaya çıksa Sanji'yi kesip hasırşapkalara yedirse hepimiz şok oluruz ama kaç kişinin hoşuna gider?:D

Son iki bölümden tek bölüm yapsalar yine de kötü bölüm olurdu. Yani bu bölüm de önceki gibi çöpün çöpü

Meh. Ucuz numara. Kaido zaten bir yonkou. Çok güçlü olduğunu göstermek için gerek yok böyle şeylere. Daha ilk karşılaşmalarında tek yedi. Yani kurguda şaşırtıcı olan Kaido'nun güçlü olması değil Luffy'nin Kaido'yu tek başına alacak kadar güçlenmesiydi. Bu yönde bir ilerleme varken saçma bir şekilde geri alındı. Şimdi dövüş tekrar 2 vs 1'e dönebilir buna bir şey demem. Ama böyle olsa bile Oda bizi sahte sürprizle keklemiş olacak ki sevmiyorum böyle şeyleri. Zaten ters köşe okuyucuyu şaşırtalım mantığının fazla abartılmasını ve kurgunun içine etmesinden hiç hoşlanmıyorum.

Mesela bir anda sonraki bölüm Roger ortaya çıksa Sanji'yi kesip hasırşapkalara yedirse hepimiz şok oluruz ama kaç kişinin hoşuna gider?:D
Olay gerilimi tırmandırmak.:( Ha ister istemez yine daha bir heyecanla beklemeye başladım acaba Luffy ne ile gelecek diye.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık